צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

פתרונות לבעיית השיער החסר

יחידת רשת לשיער

מראה שיער מלא ובעל נפח הוא בעל השפעה ניכרת על המראה הכללי ועל הביטחון העצמי, אצל נשים וגברים כאחד. רבים הסובלים משיער דליל מחפשים את הדרך לייצר את המראה הטבעי והמחמיא של מחלפות שיער מלא ועשיר וחשים תסכול כתוצאה מן השיער הנפול, הדק הדליל וחסר החיות.

שיער דליל הוא תוצר של גנטיקה, תנאים סביבתיים, שינויים הורמונליים ואורח חיים. הבעיה עשויה להתחיל בגיל צעיר כתוצאה מגנטיקה לקויה או לגלות סימנים לקראת גיל המעבר, כאשר נשירה מוגברת והתקרחות נקודתית היוצרת מראה שיער חסר ודל.

תעשיית היופי והאסתטיקה נשענת על פיתוחים מדעיים וחומרים מתקדמים, המותנים מענה לבעיות אסתטיות רבות, לרבות בעיות של התקרחות ודלילות שיער. בעוד שבעבר נהוג היה לחשוב כי בעיה של שיער דליל היא בעיה של נשים בלבד, כיום גם גברים אינם מעוניינים לקבל התקרחות ומראה שיער דל ונפול כגזירת גורל, ותעשיית היופי עומדת לרשות גברים כנשים, באמצעות פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית.

בין הפתרונות המוצעים לטיפולים בדלילות שיער:

יחידות רשת – יחידות רשת הן יחידות העשויות מרשת עדינה במיוחד מחומרים טבעיים המדמים קרקפת, מוצמדת לקרקפת ומאפשרת שזירה ומשיכה של שיער טבעי ממנה. טיפול באמצעות יחידות רשת מתאים לגברים ונשים הסובלים מהתקרחות מחמירה ולא ניתן לשזור את השיער על ראשם בחיבור לשיער הראש הטבעי. הרשת נצמדת לראש באמצעות חלבוני קראטין ומאפשרת יצירה של מראה שיער טבעי היוצא מן הקרקפת.

הלחמת שיער – הלחמת שיער ניתנת בהלחמת לייזר קרה או בהדברה באמצעות הלחמה חמה. בשיטה זו נעשה שימוש בשיער טבעי או סינטטי המתחבר בדרך טבעית ככל האפשר לשיער הראש הקיים ומסייע במילוי ויצירת נפח על בסיס השיער הטבעי. השימוש בשיער ראש טבעי לצורך הלחמת שיער מטבע הדברים הוא האיכותי ביותר, וזה גם ניתן להלחמה באמצעות שיטת הלייזר המדויקת והבטוחה. מטבע הדברים מדובר גם בשיער יקר יותר, ועל כן ניתן גם לעשות שימוש בשיער סינטטי המוצר בתהליך קפדני המדמה שיער טבעי או במחלפות שיער המשלבות בין השתיים.

פאות ראש – המוניטין הגרוע של פאות ראש כמענה לבעיות התקרחות ושיער דליל מתחיל להיעלם מן העולם, וזאת בזכות פיתוח של פאות ראש איכותיות ומרשימות משיער טבעי, מלא ומלא ברק, המתחברות לראש בצורה אדוקה ויציבה ומספקות מראה טבעי ונעים.

פתרונות נוספים בתחום השיער הם מזותרפיה לשיער, אשר באמצעות הזרקת ויטמינים ומינרלים לשיער מחזקת את זקיקי השיער ומשפרת את הצמיחה הטבעית, מילוי שיער בשיטות פולשניות או חיצוניות, הארכת שיער בלייזר והדמיית שיער המתאימה במיוחד לגברים מקריחים המבקשים מראה שיער קצוף וגברי.

בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים ובסניף הדגל בתל אביב מציעים טיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים, לרבות כל סוגי טיפולי השיער, תוך ליווי אישי וייעוץ מקדים, לקבלת התוצאה הטובה ביותר לשיער ראש במראה טבעי, מלא ובריא לאורך זמן.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות