צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

הדמיית שיער

הדמיית שיער לגברים

גברים רבים סובלים מתופעת התקרחות ולרוב הגדול אין בעיה עם התופעה. לעומת זאת, ישנם גברים רבים אשר הבעיה מציקה להם והם מחפשים לה פיתרון יעיל. הבעיה מציקה במיוחד כאשר הקרחת איננה אחידה ונוצרים מפרצי שיער באזורים שונים. המראה אינו אסתטי ונאה לעין. גם צלקות קיימות יכולות לפגוע במראה האחיד של הקרקפת.

כל אלו פוגמים בביטחון העצמי של הגברים הללו. הבשורה היא שיש פתרון יעיל, טוב וזול של הדמיית שיער. מדובר על שיטה להחדרת פיגמנטים מיוחדים לתוך השכבה התת עורית העליונה שעל הקרקפת שמכונה אפידרמיס. שכבה זאת הינה יציבה ולכן, יכולה להכיל פיגמנטים לאורך כ-3 שנים.

איך מבצעים הדמיית שיער?

את החדרת הפיגמנטים מבצעים באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד שיש בראשו מחט המיועדת בדיוק למשימה זאת. היא מצליחה להזריק את הפיגמנטים בדיוק רב ולעומק הנדרש בתהליך רצוף. בעת הטיפול ניתן למרוח חומר מאלחש אשר ימנע גירוי וכאב מיותר. הפיגמנטים עצמם עשויים מחומרים אורגניים המכילים מינראלים טבעיים. התוצאה היא שילוב של שיער קיים וסיבי פיגמנט חדשים שיוצרים מצע אחיד. לא ניתן להבדיל במבט או במגע בין שניהם.

הטיפול מתאים לגברים קצוצי שיער ולקרחים. הטיפול בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי.הטיפול עצמו יכול להתבצע במשך מספר פגישות ועד 4 והדבר תלוי במצב הקרקפת. בכל מקרה, חוזרים עליו מספר פעמים עד להשגת המראה הרצוי.

כיסוי צלקות

מילוי קרקפת מושלם מעניק תוצאה טובה למשך מספר שנים. החומרים המוזרקים עמידים לחום, קור ולחות. ניתן לחזור על התהליך לאחר שהצבע המקורי דוהה. בקרקפות בעלי צלקות ניתן לבצע טיפול מותאם דומה ובמסגרתו מטשטשים או מעלימים את הצלקות ומכסים אותן בפיגמנטים. צלקות נוצרות כתוצאה ממחלות, פגיעות, חבלות ותאונות. צלקות מפריעות מאוד לבעליהן ויוצרות תחושות גירוי שגורמות לגירוד.

טיפול בלייזר אינו יעיל דיו מאחר והוא רק מטשטש את האזור. לעומת זאת פיגמנטציה באזור הצלקת מסווה אותה לחלוטין. טיפול בצלקות מחייב זהירות ואין מבצעים אותו עד להגלדת הצלקת הטריה. הטיפול מתאים גם לקרקפת שעברה ניתוחי השתלות שיער שהותירו צלקות.

שירות מקצועי

טיפול הדמיית שיער נועד לגברים אבל ניתן להתאימו גם לנשים אשר סובלות מקרחות בקרקפת עקב מחלות, תאונות, ניתוחים וכדומה. מומלץ לבצע טיפול כזה במכונים מיוחדים שהינם בעלי תשתית מתאימה שכוללת מכשור מודרני וצוות עובדים מנוסה.

מומחים בתחום יודעים לבצע את התהליך בצורה מקצועית. יש צורך להחדיר את הפיגמנטים לעומק הנכון, ולמקום אליהם הם מיועדים. חוסר בפיגמנט או עודף יכולים לפגום במראה האחיד שנוצר. יש חשיבות להתאמת הפיגמנט לצבע השיער הקיים ולמרקם שלו. ההשקעה בתהליך מוצדקת וחוסכת כסף רב על פרוצדורות מורכבות ומסוכנות יותר. על מנת להשיג תוצאות טובות לטווח ארוך יש צורך לקבל שירות מהטובים ביותר בתחום.

אצל דניאלה רביבו תוכלו למצוא צוות שלם של מומחי הדמיית שיער, אשר עברותהסמכות בתחום ובעלי עשרות שנות וותק, כך שאם תבחרו בדניאלה רביבו, תהיו בטוחים שתהיו בידיים טובות. 

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות