צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

פאות לנשים

תמונה של פאות לנשים

טיפולי השיער המתקדמים הקיימים כיום לגברים או לנשים, לא הוציאו מן השוק את הצורך בפאות איכותיות שיתנו מענה הן לציבור הנשים הדתיות, אשר חובשות פאות לראשן כחלק מדרישת ההלכה להסתיר את שערן הטבעי ולהבדיל אותן בכך מן הנשים הרווקות, כמו גם לנשים החולות במחולות ממאירות וסובלות מנשירת השיער עקב טיפולי הכימותרפיה, שעבורן אין כל יעילות בטיפולי שיער בזמן המאבק במחלה והטיפולים הקשים. פאות לנשים מיועדות גם עבור נשים אשר אינן מרוצות משיער ראשן הטבעי ומבקשות לחסוך את ההתעסקות שבטיפולים משקמים ומעדיפות פתרון מיידי ומהיר.

בחיפוש אחר פאות לנשים חשוב לזכור כי פאות אינן מוצר מדף. יש צורך בבחירת פאה מתאימה ובמקרים מסוימים ביצירת פאה בהתאמה אישית, וזאת על מנת להבטיח את היצמדות הפאה לעור הקרקפת באופן טבעי וללא תזוזה, וזאת לצד היותה מאווררת ונעימה ולא מציקה ומגרדת כל העור.

איפה ניתן למצוא פאות לנשים

מומלץ לחפש פאות לנשים ברשתות יופי וטיפוח שיער המתמחות בכך, שכן בקליניקה מקצועית לטיפול בשיער תזכו מעבר לרכישת הפאה גם ייעוץ מקצועי שיבטיח התאמה מרבית של מבנה הפאה לראש, הכוונה מתאימה לטיפול ביתי בפאה וכן שירות בהמשך. קיימות מספר סוגים של פאות לנשים בטווח מחירים הנע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, בהתאם לאיכותה וסוג השיער השזור בה:

פאות לנשים – סינטטיות

הפאות הסינטטיות מגיעות ברובן מסין בתהליך ייצור המוני, המבטיח את יתרונן הבולט ביותר הוא המחיר הנמוך שלהן. הפאות הללו מגיעות במבנה אחיג וסדרת גדלים מובנית למספר היקפי ראש נפוצים אצל נשים, ומעל הבסיס שזורות שערות העשויות מחומרים סינטטיים אשר עברו תהליך עיבוד למראה טבעי. מדובר בפאות המתאימות למי שזקוק לפאה לשימוש לתקופה קצרה ולא מעוניין להשקיע סכומי עתק ברכישתה.

עוד כתבות קשורות:

כתבה מלאה על האכת שיער | טשטוש צלקות>>

פאות לנשים – פאות משולבות

בדומה לפאה הסינטטית גם פאות אלו מיוצרות בפס ייצור רחב ובגדלים אחידים, אולם היא משלבת לצד השיער הסינטטי שיער טבעי מעובד ההופך את המראה שלה לטבעי ומחמיא יותר.

פאות מקצועיות

פאות לנשים מיוצרות בארץ או בחו"ל בפס ייצור קבוע, השיער השזור בהן הוא שיער טבעי ללא תהליכי עיבוד כימי, משקלן על הראש נמוך יותר מזה של הפאות הסינטטיות ו/או המשולבות והמראה שלהן מחמיא יותר. בזכות השיער הטבעי פאות אלו יאריכו ימים ליותר זמן ונחשבות איכותיות יותר.

פאות בעיצוב אישי

מטבע הדברים מדובר בפאה האיכותית ביותר ומשום כך ליקרה ביותר. הלקוחה בוחרת מראש את צבע השיער, סוגו ואורכו . הפאה נתפרת על פי מידות היקף הראש והקרקפת ומעניקה תחושה של קלילות ונוחות על הראש, לצד מראה טבעי לחלוטין המושג באמצעות שימוש בשיער טבעי שאינו מעובד בלבד.

בקליניקה של דניאלה רביבו בגבעתיים, מובילים את תחום טיפוח השיער והיופי ומספקים גם פאות לנשים מכל הסוגים ולכל מטרה, ברגישות בשרותיות לצד מקצועיות וניסיון רב, הערכים החרוטים על דגל הקליניקה לאורך שנות פעילותה.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות