צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

תוספות שיער לנשים

לשיער שמעטר את ראש האישה יש תפקיד חשוב מאוד בעיצוב מראה פניה. יתרונו בכך שניתן לעצבו בצורות שונות. ניתן לקצר, להאריך, לסלסל, לקלוע צמות, לצבוע ועוד. כל שינוי בתסרוקת או בעיצוב משפיע על מראה הפנים. נשים רבות מנצלות את היתרונות הללו ומתהדרות מדי פעם בעיצוב שיער אחר. השינוי המרענן אינו כרוך בהוצאות גדולות או במאמץ רב מדי וניתן להתבצע במהירות רבה. העניין הוא, שלא תמיד יש לאישה שיער בריא וחזק והדבר נובע מסיבות גנטיות, מחמת מחלות, מחוסר טיפוח ועוד. נשים אשר סובלות משיער קצר ומדובלל שאיננו צומח כהלכה יכולות למצוא פתרונות מודרניים בדמות תוספות שיער.

תהליך ההארכה באמצעות תוספות שיער

כיום קיימות שיטות טובות להארכת שיער ואחת הנפוצות ביותר היא הארכת שיער באמצעות הלחמתו. מדובר על שיער טבעי בריא שנגזז מנשים בארצות שונות בעולם ומיובא לישראל. הוא עובר תהליך עיבוד ומכינים אותו ללקוחה הפוטנציאלית. לרוב, משתמשים בשיער של נשים ממזרח אירופה ומהמזרח הרחוק. שיער זה נחשב לבריא, שופע ועשיר. המטען הגנטי של הבעלים עושה אותו מתאים לתהליך, וככזה הוא גם מחזיק מעמד לאורך שנים. את השיער מלחימים לשיער הקיים על הראש בעזרת חומר חלבוני שנקרא קראטין. ההדבקה נעשית באמצעות חימום נקודות החיבור. כך יתבצע חיבור של קבוצת שיער חדש לקבוצת שיער קיימת. לאחר סיום התהליך ייראה מקום החיבור אחיד וטבעי לחלוטין. שיטה זאת מתאימה מאוד לנשים בעלות שיער שונה. כל אישה יכלה לבחור את סוג השיער המתאים לה. והבחירה תיעשה על פי המרקם שלו, צבעו, עוביו ועוד פרמטרים. הרצון הוא להתאים השיער החדש לקיים בצורה המיטבית והאחידה ביותר.

שיטות נוספות להארכת שיער

שיטת חיבור נוספת היא באמצעות חרוזים וקליפסים אבל שיטה כזאת איננה יעילה לאורך זמן. היא מתאימה מאוד לצרכים זמניים כמו הכנת שיער כלה לחתונה ולאירועים מיוחדים אחרים. שיטת נוספת היא הדבקה באמצעות חומרים ותרכובות מיוחדות אשר מצליחות להדביק שיער קיים לחדש בצורה הומוגנית. שיער קיים צומח לאורך הזמן ומשום כך, יש צורך לבצע הדבקה כל פעם מחדש. הסרת השיער המודבק והדבקתו מחדש נעשית במהירות וללא קושי.

תחזוקת התוספות

אין קושי מיוחד בתחזוקת תוספת שיער. ניתן לחפוף אותו, להתקלח, להיכנס לים ולעצבו כמו שיער רגיל. כך שכל אישה אשר הוסיפה שיער ממשיכה להתנהל איתו כבעבר. יותר מזה, לפניה נפתחות אפשרויות חדשות של עיצוב אשר בעבר לא היו קיימות. עובדה זאת משדרגת רבות את הופעתה ויכולה להוסיף רבות לאיכות חייה ולביטחונה העצמי. לכל אישה חשוב להיראות במיטבה בחברה, בעבודה ואפילו בבית. מומלץ להשתמש בשירותי מומחים לתוספות שיער. בקליניקות שלהם יש תשתית מתאימה לביצוע תהליכי תוספות שיער ולטיפולים מגוונים אחרים בשיער. תוספת שיער מחייבת ידיים עדינות ודיוק בחיבור על מנת שלשיער יהיה מראה אחיד.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
נגישות