צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

תוספות שיער

תמונה של אישה אחרי תוספות שיער

למה בעצם עושים תוספות שיער כל התשובות במאמר הקרוב? לשיער שמעטר את ראש האישה יש תפקיד חשוב מאוד בעיצוב מראה פניה. יתרונו בכך שניתן לעצבו בצורות שונות. ניתן לקצר, להאריך, לסלסל, לקלוע צמות, לצבוע ועוד. כל שינוי בתסרוקת או בעיצוב משפיע על מראה הפנים. נשים רבות מנצלות את היתרונות הללו ומתהדרות מדי פעם בעיצוב שיער אחר. השינוי המרענן אינו כרוך בהוצאות גדולות או במאמץ רב מדי וניתן להתבצע במהירות רבה. העניין הוא, שלא תמיד יש לאישה שיער בריא וחזק והדבר נובע מסיבות גנטיות, מחמת מחלות, מחוסר טיפוח ועוד.

נשים אשר סובלות משיער קצר ומדובלל שאיננו צומח כהלכה יכולות למצוא פתרונות מודרניים בדמות תוספות שיער.

ממה יכולה לנבוע דלילות השיער?

דלילות שיער יכולה לנבוע מסיבות רבות, בניהן תזונה לקויה, ירידה משמעותית במשקל, טיפולים רפואיים אגרסיביים או פשוט רקע גנטי. מראה שיער דליל משפיע רבות על המראה הכללי ועל הביטחון העצמי הן אצל נשים והן בקרב גברים. תעשיית היופי והאסתטיקה עוסקת במחקר ובפיתוח פתרונות הארכת שיער ומילוי של שיער דליל, באופן שיעניק מראה טבעי, מלא ועשיר בברק.

הארכת שיער באמצעות תוספות שיער

הארכת שיער ומילוי באמצעות תוספות שיער ניתנות בזכות שילוב בין חומר לטכניקה. כיום קיימות שיטות טובות להארכת שיער ואחת הנפוצות ביותר היא הארכת שיער באמצעות הלחמתו. מדובר על שיער טבעי בריא שנגזז מנשים בארצות שונות בעולם ומיובא לישראל. הוא עובר תהליך עיבוד ומכינים אותו ללקוחה הפוטנציאלית. לרוב, משתמשים בשיער של נשים ממזרח אירופה ומהמזרח הרחוק. שיער זה נחשב לבריא, שופע ועשיר.

המטען הגנטי של הבעלים עושה אותו מתאים לתהליך, וככזה הוא גם מחזיק מעמד לאורך שנים. את השיער מלחימים לשיער הקיים על הראש בעזרת חומר חלבוני שנקרא קראטין. ההדבקה נעשית באמצעות חימום נקודות החיבור. כך יתבצע חיבור של קבוצת שיער חדש לקבוצת שיער קיימת. לאחר סיום תהליך של תוספות שיער ייראה מקום החיבור אחיד וטבעי לחלוטין. שיטה זאת מתאימה מאוד לנשים בעלות שיער שונה. כל אישה יכלה לבחור את סוג השיער המתאים לה. והבחירה תיעשה על פי המרקם שלו, צבעו, עוביו ועוד פרמטרים. הרצון הוא להתאים השיער החדש לקיים בצורה המיטבית והאחידה ביותר.

תוספות שיער טבעיים

בעבר  נהוג היה לחבר את תוספות שיער באמצעות הדבקה על ידי שעווה או סוגים שונים של דבק, מה שהיה מזיק לשיער ומקשה על הסירוק בהמשך. הטכנולוגיות המתקדמות כיום מאפשרות את יצירת החיבור באמצעות הלחמה קרה, שילוב של פולימריים זעירים בעלי תכונות מיזוג והיטמעות ונסתרים למראה. ניתן ליצור תוספות לשיער גם באמצעות רשתות שיער הדוקות המהוות בסיס להלחמה ולתוספת או הארכת שיער כנגד שיער קיים.

קיימים מספר שילובים של שיער הניתן לשימוש לצרכי תוספת לשיער קיים:

שיער סינטטי- שיער סינטטי הוא שיער המיוצר מחומרים הקרובים בהרכבם להרכבו של שיער טבעי ועוברים תהליך עיבוד קפדני ליצירת המראה והמרקם המתאים. ניתן להשיג שיער סינטטי במגוון אורכים ובהתאמה לשיער הקיים, ולייצר מראה אסתטי ומרשים.

חשוב לדעת כי במהלך תהליך העיבוד עובר השיער הסינטטי תהליך של ציפוי בסיליקון המשמר אותו ומעניק לו מראה מבריק ונאה, אולם לאורך זמן כנגד חפיפת השיער, חשיפה לשמש וטבילה במי הים והבריכה נשיער מאבד את שכבת הסיליקון, מה שהופך אותו לפתרון שאינו ארוך טווח.

תוספות שיער 

שיער משולב- שיער משולב הוא שיער במשלב בין שיער ראש טבעי לשיער סינטטי במטרה להגיע לרמת דיוק גבוהה של נפח ואורך וליצור תוצאה טבעית ומרשימה יותר. גם בשיטה זו השיער המעובד זוכה להגנות ולשדרוג המראה, אולם בזכות המיזוג שלו עם שיער ראש טבעי הוא יאריך ימים יותר משיער סינטטי לחלוטין.

שיער טבעי- שיער ראש טבעי הניתן לשימוש בטכנולוגיות שונות של תוספות שיער הוא הדרך הטבעית, הבריאה והמרשימה ביותר למלא שיער דליל ולייצר מחלפות שיער טבעיות ומרשימות. שיער טבעי עמיד בפני נזקי השמש ואורח החיים ואינו זקוק לתחזוקה או נכנע לתנאי בלאי. שיער זה מטבע הדברים הוא יקר יותר, אולם יתרונותיו רבים ומצדיקים את הפרשי העלות.

הארכת שיער – שיטות נוספות

שיטת חיבור נוספת היא באמצעות חרוזים וקליפסים אבל שיטה כזאת איננה יעילה לאורך זמן. היא מתאימה מאוד לצרכים זמניים כמו הכנת שיער כלה לחתונה ולאירועים מיוחדים אחרים. שיטת נוספת היא הדבקה באמצעות חומרים ותרכובות מיוחדות אשר מצליחות להדביק שיער קיים לחדש בצורה הומוגנית. שיער קיים צומח לאורך הזמן ומשום כך, יש צורך לבצע הדבקה כל פעם מחדש. הסרת השיער המודבק והדבקתו מחדש נעשית במהירות וללא קושי. קיימות גם טכנולוגיות לחיבור השיער באמצעות לייזר, הלחמה קרה ושיטות ססגוניות לחיבור באמצעות חרוזים ועיטורים אחרים, המתאימות יותר לפתרונות קצרי טווח ולתוספות שיער המתבצעות לצורך אירועים מיוחדים.

בתהליכים של תוספת שיער, הן לצרכי מילוי והן לצרכי הארכות, חשוב מאוד לבחור בטכניקה המתאימה לחיבור השיער המתווסף לשיער הטבעי, וחשוב לא פחות לבחור בשיער מותאם בטקסטורה, בצבע ובמרקם לשיער המקורי, על מנת לזכות במראה טבעי ובריא. במכוני יופי ואסתטיקה העוסקים בתחום מורכז זה ידעו לסייע ולהמליץ ללקוחה (לעתים גם ללקוחות גברים) על אופי הטיפול וכן תוספות שיער טבעיים המותאמים, על סמך היכרות ומראה, ולא כמוצר מדף הנמכר במקום לכל מאין דבעי.

פתרונות נוספים לעיבוי שיער דליל אצל נשים:

תמונות תוספות שיער לפני ואחרי

תחזוקת התוספות

אין קושי מיוחד בתחזוקת תוספת שיער. ניתן לחפוף אותו, להתקלח, להיכנס לים ולעצבו כמו שיער רגיל. כך שכל אישה אשר הוסיפה שיער ממשיכה להתנהל איתו כבעבר. יותר מזה, לפניה נפתחות אפשרויות חדשות של עיצוב אשר בעבר לא היו קיימות. עובדה זאת משדרגת רבות את הופעתה ויכולה להוסיף רבות לאיכות חייה ולביטחונה העצמי.

לכל אישה חשוב להיראות במיטבה בחברה, בעבודה ואפילו בבית. מומלץ להשתמש בשירותי מומחים בכל הנושא של תוספות שיער. בקליניקות שלהם יש תשתית מתאימה לביצוע תהליכי תוספות שיער ולטיפולים מגוונים אחרים בשיער. תוספת שיער מחייבת ידיים עדינות ודיוק בחיבור על מנת שלשיער יהיה מראה אחיד. מקצועיות וניסיון יובילו את התהליך להצלחה, כאשר מדובר בטכניקת עבודה מדויקת המצריכה ידע רב, ניסיון ויד אמונה ושימוש בחומרי איכות בלבד.

במכון היופי והאסתטיקה דניאלה רביבו, המחזיק בשלוחות בתל אביב, גבעתיים, באר שבע וירושלים תמצאו צוותים מנוסים ומקצועיים, המביאים את כל הטכניקות, החומרים ושיטות העבודה החדשניות והמתקדמות ביותר, לטובת ציבור הלקוחות, גברים ונשים כאחד. בכל אחד מסניפי דניאלה רביבו תזכו לייעוץ אישי וליווי מקצועי, בדרך אל פתרונות השיער, הקוסמטיקה והיופי הנדרשים לכם.

 

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
תוספות שיער לפני
תוספות שיער אחרי
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות