צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טשטוש צלקות

תמונה של טשטוש צלקות לפני ואחרי

טשטוש צלקות איך לעשות את זה וממה זה נגרם? צלקות נחרטות על העור לאורך השנים, מזכירות תקופות או אירועים שונים ומותירות חותם וטעם לפגם, בעיקר כאשר מדובר בצלקות הנותרות על עור הקרקפת לאחר השתלת שיער. הצלקות בעצם נולדות כתוצאה מפגיעה בעור, ויכולות להיווצר מאירוע חד פעמי כגון תאונה או פציעה , כוויה, או לחילופין כתוצאה מתהליך שעבר על עור הפנים דוגמת פצעי אקנה. ידוע כי ניתוח השתלת שיער מותיר צלקות באיזור האחורי של הראש ומקום הצלקת נשארת חשופה ללא שיער.

צלקות על עור הקרקפת מהוות מקור לחוסר ביטחון ופגיעה במראה החיצוני, ולעתים גם הארכת שיער על מנת להסוות אינו מספק כדי להעלימן.

טשטוש צלקות – טכנולוגיות מתקדמות לטיפול בסימני צלקות

הטכנולוגיות המתקדמות שמביא מדע היופי לפתחנו הביאו גם לא מעט פתרונות בתחום טשטוש צלקות המסייעות בטשטוש העור במילוי מיקרופיגמנטציה ובהשגת מראה חיקוי אחד לאחד של זקיקי שיער על עור הקרקפת והתוצאה אחידה ומרשימה:

• ניתוח- מטרתו של ניתוח הוא להסיר את רקמת העור הפגועה- הרקמה הצלקתית שנותרה בעור הפגוע. לא תמיד ניתן להסיר את הרקמה כולה, ולכן ניתוחים מסייעים לעתים בהתאם לעומק הצלקת ולמיקומה ולרוב ישיגו טשטוש ולא העלמה של הצלקת.

טשטוש צלקות באמצעות פיגמנטים

• טיפול באמצעות פיגמנטים- אחד המאפיינים הבולטים של צלקות (על עור הפנים (זקן)  אולם גם צלקות ראש וצלקות עור ) הוא השינוי בצבע בין רקמת העור הפגועה לבין צבע העור הטבעי, והוא שגורם גם למראה הלא אסתטי. טיפול באמצעות החדרת פיגמנטים עדינים לאזור הפגוע, לצלקת עצמה, ומילוי שלה בפיגמנט הצבע העדין והמותאם, לרוב ישיג תוצאה טובה ואופטימלית וטשטוש צלקות מיטבי.

אולי יעניין אתכם גם:

תוספות שיער מקצועיות >>  | הדמייה של השיער | פאות מומלצות לנשים

טיפול טשטוש צלקות באמצעות מדבקות סיליקון

• טיפול באמצעות מדבקות סיליקון- הסיליקון הוא חומר מילוי טבעי המתמזג בגוף האדם בצורה אפקטיבית ומסייע גם בתחום טשטוש צלקות וטיפול בפגמים אסתטיים.

באמצעות מדבקות לחץ עשירות בסיליקון ישירות על הצלקת לאורך מספר שבועות ניתן להשיג טשטוש והעלמה של צלקות עור ומראה פנים אסתטי ללא טיפול פולשני. שיטה זו אמנם יעילה בחלק ניכר מן המקרים, אולם אינה מתאימה לטיפול בכל סוגי הצלקות ונושאת עמה חוסר נוחות לאורך תקופת הטיפול הארוכה.

• טשטוש צלקות בלייזר- באמצעות קרינת לייזר ישירות לאזור הפגוע ניתן להשיג תוצאה טובה למדי וטשטוש צלקות עומק אלינן קשה להגיע באמצעים אחרים. מדובר בשיטה מתקדמת ואפקטיבית המצריכה לעתים טיפול בודד ולעתים דורשת סדרת טיפולים על מנת להבטיח תוצאה טובה לאורך זמן.

בקליניקת דניאלה רביבו מתמחים בטשטוש צלקות בעור הקרקפת ובאזור הזקן, בשיטות המתקדמות ביותר וחשוב מכך, בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת, בייעוץ מקדים ובחינת סוג הצלקת, עומקה, סוג העור והעדפת המטופלים.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות