צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מיקרופיגמנטציה

פתרונות שיער לגברים

התקרחות אצל גברים היא בעיה נפוצה אשר מתחילה בגיל ארבעים לערך ותהליך אובדן השיער מתגבר ככל שחולפות השנים. התקרחות יכולה להתחיל גם בשלבים מוקדמים יותר וישנם אף ברי מזל שהיא מדלגת עליהם כלל, אולם מרבית הגברים ישלבו עם משבר גיל הארבעים גם שינוי בחזות החיצונית הנובע מהתקרחות, ופוגע פגיעה של ממש בתדמית ובביטחון העצמי.

ההתקרחות מושפעת מגנטיקה, תזונה ולעתים אורח חיים והרגלי טיפוח השיער, כאשר הגוף אינו בעל יכולת לשחזר את אובדן השיער ולהצמיח באופן טבעי שיער שאבד, בשל היחלשות זקיקי השיער בקרקפת.

ישנם גברים מעטים בעלי מראה פנים מצודד במיוחד ו/או קרקפת במבנה סימטרי ואסתטי שיכולים ליהנות מן המראה החדש ולהכריז כי קרחת היא המראה האופנתי הבא, אולם למרבית הגברים (ולמעשה גם לנשים) מדובר בתסכול של ממש.

פתרון מתקדם לשיקום השיער

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום האסתטיקה והיופי בכלל ושיקום השיער בפרט מציעה לא מעט פתרונות מתקדמים, כאשר אחד המובילים שבהם הוא טיפולי מיקרופיגמנטציה. טיפול מיקרופיגמנטציה נועד לשחזר מראה של שיער טבעי במראה קצוץ המותאם במיוחד לגברים, ובעצם יוצר הדמיית שיער תוך החדרת פיגמנט אל שכבת התת אפידרמיס היוצר מראה של שיער טבעי.

טיפולי מיקרופיגמנטציה נותנים מענה לגברים המעוניינים במראה שיער טבעי בתספורת גברית וקצוצה, או כטיפול משלים המיועד למילוי אזורי התקרחות בלבד, טיפול בצלקות ראש שנגרמו כתוצאה מתאונה ו/או ניתוח והותירו שכבות עור חשופות, ואף מותאם לטיפול עדין בפנים בעבור נשים כהשלמה לגבות שהצמיחה שלהן נפגמה.

התאמת הטיפול למטופל

בכל טיפולי המיקרופיגמנטציה, ובפרט בטיפול המיועד לספק הדמיית שיער מלאה לראש מקריח,  אחד האלמנטים החשובים ביותר טרם ביצוע הטיפול, הוא התאמה בבחירת צבע זקיק השיער המיועד להשתלה לצבע השיער הטבעי. צבע זה ישתלב עם צבע העור, השיער הטבעי שעוד נותר על הקרקפת וצבע שיערות הפנים, וזאת במטרה ליצור מראה טבעי ואסתטי.

מעבר לצבע קיימת כמובן גם חשיבות לאיכות החומר. בתחום זה, כמו בתחומים רבים אחרים, מומלץ לבחור במכון מקצועי ומנוסה, בעל המלצות ותוצאות ראויות בשטח לאורך שנים. ההבדל בין איכויות הפיגמנט עשוי להתבטא במראה דמוי קעקוע במקרה של פיגמנט זול ולא איכותי ובעמידות הפיגמנט לאורך הזמן.

פיגמנט איכותי המושתל בידיים אמונות ומנוסות צפוי לשמור על מראהו לאורך בין ארבע לשש שנים. לאחר טווח זמן זה צפויה דהייה מסוימת של הפיגמנט ויהיה צורך בחידוש הליך מיקרופיגמנטציה.

הליך הטיפול

טיפול מיקרופיגמנטציה אינו מצריך הרדמה ומתבצע באמצעות אלחוש מקומי בלבד. התחושה למטופל צפויה להיות תחושת אי נוחות קלה ועקצוץ, ללא כאב של ממש. לאחר הטיפול עור הקרקפת יסבול מאדמומיות ורגישות לזמן קצר בלבד.

דוגמת תמונות בגלריית מיקרו-פיגמנטציה שמתאימה לדלילות במפרצים , השלמת שיער בקדמת הראש, טשטוש צלקות מניתוח השתלת שיער, מילוי ועיבוי שיער בקרקפת, טיפול יעיל ובטוח למחלת אלופציה אראטה לנשים ולגברים

בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים, ניתן לזכות בייעוץ מקצוע וליווי אישי, להכוונה לטיפול בהתאמה אישית, לרבות טיפולי מיקרופיגמנטציה והדמיות שיער לגברים ולנשים, תוך הקפדה על עבודה עם החומרים המובילים בשוק, טכנולוגיה מתקדמת וצוות עובדים מנוסה, מקצועי ושירותי.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות