צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

פתרונות שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים

בעבר נהוג היה למצוא מספרות מקומיות קטנות בהן ספר מבוגר ומנוסה ממתין ללקוחותיו עם מספריים או מכונת גילוח ביד, ומחליף את המטופל אשר על כסאו מדי כעשר דקות, כאשר התספורת הקצוצה, הנקייה והגברית הייתה אחידה לכלל הלקוחות מן המין הגברי. גברים שאתרע מזלם לסבול מנשירה מהותית, ממפרצים ומהתקרחות בחרו האם לשאת את מראם בכבוד או לחילופין לאמץ את אופנת הכובעים המקומית. השנים שחלפו מאז לצד השיח הבלתי פוסק בנוגע לשוויון בין המינים חלחל גם לתעשיית היופי שפתחה את הדלת בני גברים המבקשים להתהדר בשיער מלא ושופע המשפיע כל כך הן על המראה החיצוני והן על הדימוי העצמי.

פתרונות שיער לגברים מכסים פיסה נרחבת מתעשיית היופי, וזאת בשל ההבנה כי אמנם ביכולתנו להתמודד בבגרות עם קרחת, אולם כולנו- נשים וגברים כאחד- מעדיפים שיער על הראש

מה הם פתרונות השיער לגברים המוצעים כיום?

יחידות שיער לגברים – יחידות שיער לגברים הן פתרון הדומה לפתרון המסורתי של חבישת פאה להבדיל שני יתרונות מרכזיים על פניה: מדובר ביחידות שיער משיער טבעי ולא מחומרים סינטטיים, השיער מתמזג עם הקרקפת באמצעות שיטת הדבקה ייחודית המעניקה לו מראה טבעי ומונעת ממנו תזוזה ומבעליו מבוכה.

השתלת שיער – באמצעות הליך ייחודי המתבצע בהליך כירורגי ובהרדמה מקומית ניתן להעביר שיער מאזורים בהם השיער מלא יותר, לרוב אחורי הראש והעורף, אל מקומות הנוטים להתקרחות דוגמת הפדחת. השימוש בשיער הטבעי של המטופל מבטיח את הגדלת הסיכויים להצלחת הטיפול לצד מראה טבעי יותר.

עיבוי והצמחת שיער – כאשר מדובר בשיער ראש דקיק ודליל ניתן לגייס את טכנולוגיית המזותרפיה לשיער על מנת להעניק לזקיקי השיער הקיימים וויטמינים ומינרלים בהזרקה ישירה ועדינה לעור הקרקפת, שיבטיחו את הזנת שורש השערה וצמיחתה עבה ובריאה יותר. טיפול זה גם מסייע במניעת נשירה והתקרחות מוקדמת. בדומה לטיפולי מזותרפיה אחרים, גם טיפולי מזותרפיה לשיער מצריכים סבלנות ועבודה תהליכית מתמשכת.

הדמיית שיער – טיפול זה מותאם לגברים אשר מבקשים להימנע מהשתלות, פאות או טיפולים פולשניים ומוכנים להסתפק במראה שיער קצר וקצוץ היטב, הניתן באמצעות שימוש בפיגמנטציה. השיטה מעניקה מראה שיער קצר בתהליך צמיחה פופולארית בקרב גברים צעירים שסובלים מהתקרחות מוקדמת ומחולים ומחלימים ממחלות אונקולוגיות שהביאו לנשירת השיער.

בקליניקת דניאלה רביבו, קליניקה לטיפוח ויופי המשלב בין טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים לפתרונות שיער מובילים בעבור נשים וגברים, ניתן לקבל את כל פתרונות השיער המוצעים הללו ואחרים, לצד ייעוץ מקצועי אישי ומקיף, במטרה להביא למענה מושלם לצרכי המטופל. גברים בטווח גילאים רחב שטופלו בקליניקת דניאלה רביבו הצביעו על שיער בריא, מלא ושופע, ושיפור של ממש בדימוי העצמי ובביטחון האישי, החשוב כל כך לגברים, הן לצעירים שבהם והן לאלו הקרבים לגיל העמידה ומבקשים לעמוד איתן מול פגעי הזמן.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות