צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

פתרונות שיער לנשים

פתרונות שיער לנשים

המושג "יום שיער גרוע" החל מסרטי הנוער האמריקניים המשעשעים וחלחל לעולמנו החל מתסכולן של בנות הנוער והמתבגרות המבלות שעות ארוכות מול המראה במטרה לסדר את שערן ועד לנשים בוגרות ובטוחות בעצמן שהידלדלות השיער, נשירה או איבוד הברק הטבעי שלו הביאו למראה מבוגר ומרושל ותחושה אישית לא נעימה ועד לחוסר ביטחון ופגיעה בדימוי העצמי. פתרונות שיער לנשים מתחילים בהחלקתו הזמנית במספרות השונות, בצביעה חוזרת מדי מספר שבועות במטרה להעלים את השערות הלבנות המבצבצות או לזכות בצבע שיער מושך יותר ומסתיימים בתוספות שיער טבעי, השתלות ופתרונות מתקדמים נוספים שמשלימים ומתקנים את מה שהטבע לא עשה.

סוגי הטיפולים לשיער עבור נשים

מהם הטיפולים המתקדמים ביותר שמציעה כיום תעשיית היופי בתחום פתרונות שיער לנשים? ומי צריכה את זה בכלל? מסתבר שכולנו בשלב זה או אחר…

תוספות שיער לשיער בלונדיני

הארכת שיער בלייזר – שיטה זו, הקרויה גם הלחמת שיער בלייזר, עושה שימוש בשיער אדם טבעי, תוך הענקת מגוון סגנונות, צבעים ומרקמים, והלחמתם בהלחמה קרה אל השיער הטבעי במטרה לייצר קו שיער ארוך יותר ומחלפות ראש מלאות ועשירות.

בעבר נהוג היה לעשות שימוש בדבק למטרת יצירת החיבור והמיזוג בין השיער הטבעי לשיער הנלווה, מה שהפך את שיטת תוספות השיער לזמנית, לאירועים מיוחדים. יתרונו של הלייזר הוא כי מדובר בהדמיה של חיבור טבעי אשר נותר לאורך זמן ומשיג מראה טבעי ומרשים. הטיפול בשיער בחיי היום יום לאחר הלחמתו בלייזר הוא קל ונוח, ודומה לטיפול בשיער רגיל וארוך, הן בפעולות הניקיון, הן בפעולות הסירוק והן בפעולת העיצוב.

מילוי שיער – שיער דליל ומועט הוא בבחינת אסון למראה האישה ועל כן הפתרונות המוצעים לו הם רבים. מילוי שיער נועד לעבות את השיער ולתת לו מראה עשיר ובריא יותר ומתבצע באמצעות מספר שיטות בהתאמה אישית, פולשניות או נקודתיות, קבועות או ארעיות.

מזותרפיה לשיער – טיפול מתקדם באמצעות הזרקת חומרי וויטמינים ומינרלים לזקיקי השערה והזנתה, מה שמבטיח צמיחה של שיער מלא ובריא לאורך זמן. טיפולי מזותרפיה לשיער הם בעלי יעילות מוכחת אצל גברים ונשים, ומתקיימים בסדרות טיפול הנבנות בהתאמה אישית בהתאם לסוג השיער וצרכיו, ובאמצעות התאמה אישית של קוקטייל המזותרפיה לטיפול.

גם במקרה והתוצאות ניכרות כבר בתחילת הטיפול חשוב להשלים את כל סדרת הטיפולים שתוכננה מלכתחילה, וזאת על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן ולהבטיח שיער בריא ומלא הגדל בתהליך טבעי.

קליניקת היופי של דניאלה רביבו בגבעתיים מציעה מחלקה ייחודית לתחום טיפולי השיער, תוך מתן דגש על פתרונות שיער לנשים וגברים לטווח הארוך, ושימוש במיטב הטכנולוגיות והכלים המדעיים המוכחים הקיימים כיום בשוק.

באמצעות שיטות הטיפול המתקדמות ביותר ושימוש בחומרים איכותיים ובתוספות שיער טבעיות ואיכותיות, מבטיחים בקליניקת דניאלה רביבו מענה לבעיות ותחלואות השיער אצל גברים ונשים כאחד, לשיער יפה, מלא ובריא ולמראה נהדר.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
תוספות שיער תמונות לפני ואחרי
התאמת תוספת שיער לאישה
תוספת שיער בקראטין
תמונות לפני ואחרי תוספות שיער
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות