צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מילוי שיער דליל לנשים

נשים רבות אוהבות להתהדר בשיערן השופע והחיוני, ובהחלט, משתמשות בו כדי לשפר הופעתן. לשיער האישה יש תכונה אחת נהדרת בזכות היותו קל לעיבוד ולעיצוב. אישה יכולה לשנות מראה פניה בין רגע באמצעות שינוי קטן בשיער. קליעת צמה למשל. נעשית בזמן קצר ועשויה לשוות מראה צעיר ושובב. גם שינויים מורכבים יותר כמו: צביעת שיער, תספורות, סלסול ואחרות אורכות זמן מועט, יחסית. כל האלמנטים הללו ואחרים נוספים טובים במקרים שיש שיער בריא וחיוני. אבל נשים רבות סובלות משיער דליל, והן מחפשות פתרונות להעשרתו. הבשורה היא שניתן לבצע מילוי ועיבוי שיער באמצעים מודרניים ויעילים.

הדבקה והלחמה

קיימות מספר דרכים טובות למילוי ועיבוי שיער דליל ובכולן מומלץ להשתמש בשיער טבעי שמיובא לישראל בעיקר ממדינות במזרח אירופה ואסיה. מבחינה גנטית מדובר על קבוצות שיער שמתאימות לתהליך העשרת השיער. שיער טבעי זר מתנהג כמו השיער הטבעי הקיים, ולכן, עם עבודה נכונה המראה של השיער המועשר ייראה הומוגני לחלוטין. גם התחזוקה והטיפול בו אחר כך יהיה דומה לזה שהיה קיים בעבר. כך שמדובר על תהליך טוב ומוצלח. ניתן לבצע מילוי ועיבוי בשיטות הדבקה והלחמה שמבוססות על לייזר, או אינפרא לייט. הלייזר נחשב להלחמה קרה ואילו השני לחמה וגם קרה. בשני המקרים לוקחים קבוצות שיער טבעיות ומחברים אותן בצורה אחידה לקיימות.

מילוי שיער – תהליך מדויק

תהליך העיבוי נעשה במכון לטיפולי שיער ומבצעים אותו מומחים לנושא. האישה היא זאת שבוחרת את סוג השיער המיועד למילוי ועושה זאת על פי טעמה וצרכיה. המומחה מטעם הקליניקה מסייע בבחירת השיער וממליץ על שיער שדומה במרקם שלו לזה של האישה. יש צורך לבחור שיער בעובי ובגוון דומה כדי שהתוצאה הסופית תיראה אחידה. נקודות החיבור בין השיער הקיים לחדש חייבות להיות הומוגניות, ולכן,יש צורך לבחור את השיער בזהירות. חומרי ההדבקה משתנים וניתן להשתמש בקראטין שהוא סוג של חלבון שמצוי בגוף. קיימות גם תרכובות נוספות שמועשרות בחלבונים וגם הם יעילות ומדביקות את שערות זו לזו בצורה חזקה ואחידה. לאחר הטיפול יהפוך השיער לעשיר, שופע, בריא ומטופח.

תרומה לאיכות החיים

קיימות שיטות עיבוי ומילוי שיער ותיקות אשר נדחקות מהשוק בגלל שהן מסורבלות למדי. מדובר על שימוש בקליפסים, חרוזים, סיליקון ועוד אלמנטים אחרים. שיטת ההלחמה באמצעות קראטין יעילה מאוד והחיבור אינו מאפשר חדירת מים או שמפו לחדור לנקודות החיבור. כך שהיא הופכת לפופולאריות על חשבון האחרות. תחזוקת השיער והטיפול בו לאחר מכן קלה ונעשית באופן דומה. ניתן להיכנס עם השיער לג’קוזי, לים ולבריכה. ניתן לחפוף אותו ולעצבו ללא חשש. מילוי ועיבוי שיער פותח שלל אפשרויות ותורם לאיכות החיים. מומלץ לבצע את הפרוצדורה אצל מומחים לנושא אשר יכולים לייעץ ולבצע את התהליך בצורה מושלמת. יש להם את הידע וניסיון הנדרשים לטיפולים אלו ואחרים נוספים.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
נגישות