צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

עיבוי ומילוי שיער דליל

מילוי שיער דליל

שיער דליל הוא בר השפעה רבה הן על המראה הכללי והן על הביטחון העצמי. מדובר בתופעה אשר מתגברת ובאה לידי ביטוי לאורך שנים ארוכות. בין הסיבות הבולטות לדלילות שיער:

  • תזונה- שיער הראש צומח מזקיקי השיער אשר בקרקפת, ואלה כמו חלקים שונים בגוף ניזונים מתזונת הגוף הכוללת. תזונה עשירה במינרלים ובוויטמינים ומלאה בסיבים תזונתיים תביא לזקיקי שיער חזקים המצמיחים שיער מלא ובריא. חשוב לדעת כי במקרה של שיער דליל אשר נובע מתזונה לקויה, מדובר בנזק שהצטבר לאורך שנים ארוכות ועל כן שיפור התזונה בלבד במקרה כזה לא יספק.
  • נטילת תרופות- תרופות מורכבות משילובים של כימיקליים כאשר לאלה ישנה השפעה מזיקה על זקיקי השיער וחוזק השיער. נטילה של תרופות מסוימות עשויה להביא לנשירה מאסיבית ולדלילות שיער, דבר הבא לידי ביטוי בעיקר במתן תרופות אגרסיבי ולאורך זמן.
  • טיפולים כימותרפיים- ידוע כי טיפולים כימותרפיים בדרכם לחסל גידולים ממאירים מחסלים גם אלמנטים אחרים וחיוביים בגוף, בניהם פגיעה בשורש השערה, היחלשות השיער ונשירה.
  • גנטיקה לקויה- שיער, הן במראהו, הן בחוזקו והן בבריאותו, מושפע מתנאים גנטיים, כאשר קיימת במשפחה נטיה להתקרחות ולנשירה לרוב זו תחזור על עצמה.

סובלת מ- שיער דליל? 

מחפשת פיתרון מיידי? עיבוי שיער – טיפול בטוח עם תוצאות מוכחות בשטח:

למרות ששוק האסתטיקה והיופי מוצף בפתרונות ובהבטחות למילוי שיער, חשוב שלא ללכת נהי אחרי כל הצעה ופרסום כי אם להקפיד על התאמה של הפתרון לבעיה, לאופי השיער, למטרה וכמובן לתקציב.

ניתן לזכות בשיער מלא ובצמיחה בריאה באמצעות פתרונות מזותרפיה לשיער, או במראה שיער ארוך ועשיר באמצעות תוספות שיער טבעיות, כאשר הסיבה ל- שיער דליל מלכתחילה ישנה משמעות מכרעת בהחלטה. לצורך הדוגמה דלילות שיער והתקרחות אשר נוצרה עקב טיפולים כימותרפיים או טיפול תרופתי לא תזכה למענה בטיפולים המשקמים את זקיק השערה הפגוע, וההתאמה המדויקת יותר תהיה תוספת שיער הן באמצעות רשת ושזירה והן באמצעות הלחמה קרה ולייזר במידה וקיים שיער טבעי.

שיער דליל הפתרון! 

תוספות שיער לאישה ניתנות בדרכים שונות, כאשר השיער המתווסף לשיער הטבעי יכול להיות שיער סינטטי ומעובדבשיטת מילוי שיער, שיער טבעי לחלוטין או שילוב בין השניים. מטב הדברים תוספת של שיער טבעי תתמזג בצורה הטובה ביותר על השיער הקיים ואף תאריך ימים במראה טבעי ונהדר, אולם מדובר בטיפול יקר יחסית אשר אינו בהישג יד בעבור כל אחת. השיער הסינטטי בזכות תהליך עיבוד מדויק וציפוי סיליקון מבריק יכול לתת מענה חזותי מרשים, אולם אינו עמיד לאורך זמן.

את תוספות השיער ניתן לחבר לשיער הראש הטבעי באמצעות שיטות חדשניות ומתקדמות המחליפות את הדבקות השיער בדבק או בשעווה שהיו נהוגות בעבר – נקרא גם מילוי שיער.

הלחמת השיער מתבצעת באמצעות מיזוג בין שתי קצוות השיער, הקיים והמתווסף, בהלחמה קרה ומדויקת, בחיבור פולימרי ובאמצעות לייזר מדויק.

שיטה נוספת מתאימה בעיקר לנשים אשר איבדו לחלוטין את מחלפות ראשן ומתבצעת באמצעות הלבשה של יחידות רשת דקיקות ובלתי נראות על גבי הקרקפת, מהן ניתן לחבר ולשזור יחידות שיער היוצרות מראה שיער טבעי, מלא ובריא.

כאמור, ההתאמה בין שיטת המילוי לבין הסיבה של שיער דליל וההתקרחות מלכתחילה חשובה להצלחת הטיפול, כמו גם בחירה במכון יופי מקצועי ומנוסה המביא את מיטב החידושים הטכנולוגיים, שיטות העבודה והטיפול והקפדה על שימוש בחומרי איכות מורשים בלבד.

פתרונות שיער דליל בקרב נשים

מילוי שיער דליל 

מזותרפיה לשיער היא אחד מבין הטיפולים המתקדמים הקיימים, כאשר הבעיה קיימת בשורש השערה אשא מתקשה להצמיח שיער ראש מלא ובריא. באמצעות הזרקה עדינה של וויטמינים ומינרלים אל זקיקי השערה, זוכה השיער לשורשים חזקים ויציבים אשר בכוחם להצמיח שיער עשיר, מלא ובמראה בריא ומרשים. טיפולי מזותרפיה לשיער אינם אחידים, והם מותאמים באמצעות כמות הטיפולים וסוגם לגברים ונשים, על פי סוג שיער ואיכותו לצד בחינת עצמת הבעיה.

טיפולים נוספים המעניקים עיבוי שיער איכותי במראה טבעי הם טיפולי הלחמת שיער בלייזר. בעצם מדובר בתוספות שיער בהם מוצמדות יחידות שיער העשויות משיער טבעי לשיער הראש הקיים באמצעות חיבור מדויק ומקצועי בלייזר ההופך את השערות ליחידה אחת. שיטה זו מסייעת הן לעיבוי השיער ומתן נפח והן להארכת השיער ושיפור איכותו.

עיבוי שיער לא רק לנשים

בניגוד לנהוג לחשוב טיפולי עיבוי שיער אינם מיועדים רק לנשים ולבעלות שיער ארוך, וניתנים לבצוע גם לבעלות תספורות קצרות ולגברים בעלי שיער דליל המעוניינים להעניק לעצמם מחלפות ראש מרשימות שמביאות למראה צעיר ומרשים ולשיפור הביטחון העצמי והדימוי האישי.

גברים רבים אשר בחרו בלית ברירה לגלח את שערם וללכת על המראה הקירח הנחשב לאופנתי, הודו כי מדובר בפתרון ברירת מחדל בו בחרו בקרחת על פני שיער דליל, מקריח ונושר שהעניקו להם מראה חולה ומבוגר. פתרונות עיבוי השיער המתקדמים הקיימים כיום בשוק נתנו להם ברירה של ממש ופתרון בריא ומרשים חיצונית לשיער הראש.

דלילות שיער בקרב נשים

עיבוי שיער – ההתמחות שלנו

בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים מביאה דניאלה את השיטות המתקדמות ביותר ל- שיער דליל דרך עיבוי השיער, באמצעות טכנולוגיה חכמה ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה. דניאלה רביבו שהקימה את הקליניקה במטרה לתת מענה אסתטי בתחומי טיפולי השיער, הקוסמטיקה וטיפולי הפנים, טיפולי ANTI AGING וטיפולים מקצועיים נוספים. בקליניקה מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ומורשים בלבד לצד חיבור בין ניסיון ומקצועיות לצד הכשרות וידע רב להם זוכים עובדי הקליניקה, ולטובת לקוחותיה הרבים.

דניאלה רביבו היא מותג בתחום הטיפוח, האסתטיקה והיופי, אשר במטרה לספק מענה מקצועי ומעולה לקשת רחבה של לקוחות ככל הניתן הגדילה ופתחה סניפים וקליניקות בירושלים, בבאר שבע, בתל אביב ובגבעתיים. כל הסניפים עובדים תחת עקרונות של מקצועיות, איכות ושירות מצוין אותם חרטה דניאלה רביבו על דגלה.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
תוספות שיער רשת נשים
מילוי שיער לנשים לפני ואחרי
תמונות מילוי שיער
מילוי שיער תמונות
תמונות לפני ואחרי מילוי שיער
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות