צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

עיבוי שיער דליל לנשים

מילוי שיער דליל

שיער דליל הוא בר השפעה רבה הן על המראה הכללי והן על הביטחון העצמי. מדובר בתופעה אשר מתגברת ובאה לידי ביטוי לאורך שנים ארוכות. בין הסיבות הבולטות לדלילות שיער:

תזונה- שיער הראש צומח מזקיקי השיער אשר בקרקפת, ואלה כמו חלקים שונים בגוף ניזונים מתזונת הגוף הכוללת. תזונה עשירה במינרלים ובוויטמינים ומלאה בסיבים תזונתיים תביא לזקיקי שיער חזקים המצמיחים שיער מלא ובריא. חשוב לדעת כי במקרה של דלילות שיער אשר נובע מתזונה לקויה, מדובר בנזק שהצטבר לאורך שנים ארוכות ועל כן שיפור התזונה בלבד במקרה כזה לא יספק.

נטילת תרופות- תרופות מורכבות משילובים של כימיקליים כאשר לאלה ישנה השפעה מזיקה על זקיקי השיער וחוזק השיער. נטילה של תרופות מסוימות עשויה להביא לנשירה מאסיבית ולדלילות שיער, דבר הבא לידי ביטוי בעיקר במתן תרופות אגרסיבי ולאורך זמן.

טיפולים כימותרפיים- ידוע כי טיפולים כימותרפיים בדרכם לחסל גידולים ממאירים מחסלים גם אלמנטים אחרים וחיוביים בגוף, בניהם פגיעה בשורש השערה, היחלשות השיער ונשירה.

גנטיקה לקויה- שיער, הן במראהו, הן בחוזקו והן בבריאותו, מושפע מתנאים גנטיים, כאשר קיימת במשפחה נטיה להתקרחות ולנשירה לרוב זו תחזור על עצמה.

עיבוי שיער לנשים

למרות ששוק האסתטיקה והיופי מוצף בפתרונות ובהבטחות למילוי שיער, חשוב שלא ללכת נהי אחרי כל הצעה ופרסום כי אם להקפיד על התאמה של הפתרון לבעיה, לאופי השיער, למטרה וכמובן לתקציב.

ניתן לזכות בשיער מלא ובצמיחה בריאה באמצעות פתרונות מזותרפיה לשיער, או במראה שיער ארוך ועשיר באמצעות תוספות שיער טבעיות, כאשר לסיבה לדלילות השיער מלכתחילה ישנה משמעות מכרעת בהחלטה. לצורך הדוגמה דלילות שיער והתקרחות אשר נוצרה עקב טיפולים כימותרפיים או טיפול תרופתי לא תזכה למענה בטיפולים המשקמים את זקיק השערה הפגוע, וההתאמה המדויקת יותר תהיה תוספת שיער הן באמצעות רשת ושזירה והן באמצעות הלחמה קרה ולייזר במידה וקיים שיער טבעי.

תוספות שיער ניתנות בדרכים שונות, כאשר השיער המתווסף לשיער הטבעי יכול להיות שיער סינטטי ומעובד, שיער טבעי לחלוטין או שילוב בין השניים. מטב הדברים תוספת של שיער טבעי תתמזג בצורה הטובה ביותר על השיער הקיים ואף תאריך ימים במראה טבעי ונהדר, אולם מדובר בטיפול יקר יחסית אשר אינו בהישג יד בעבור כל אחת. השיער הסינטטי בזכות תהליך עיבוד מדויק וציפוי סיליקון מבריק יכול לתת מענה חזותי מרשים, אולם אינו עמיד לאורך זמן.

את תוספות השיער ניתן לחבר לשיער הראש הטבעי באמצעות שיטות חדשניות ומתקדמות המחליפות את הדבקות השיער בדבק או בשעווה שהיו נהוגות בעבר.

הלחמת השיער מתבצעת באמצעות מיזוג בין שתי קצוות השיער, הקיים והמתווסף, בהלחמה קרה ומדויקת, בחיבור פולימרי ובאמצעות לייזר מדויק.

שיטה נוספת מתאימה בעיקר לנשים אשר איבדו לחלוטין את מחלפות ראשן ומתבצעת באמצעות הלבשה של יחידות רשת דקיקות ובלתי נראות על גבי הקרקפת, מהן ניתן לחבר ולשזור יחידות שיער היוצרות מראה שיער טבעי, מלא ובריא.

כאמור, ההתאמה בין שיטת המילוי לבין הסיבה לדלילות השיער וההתקרחות מלכתחילה חשובה להצלחת הטיפול, כמו גם בחירה במכון יופי מקצועי ומנוסה המביא את מיטב החידושים הטכנולוגיים, שיטות העבודה והטיפול והקפדה על שימוש בחומרי איכות מורשים בלבד.

דניאלה רביבו היא מותג בתחום הטיפוח, האסתטיקה והיופי, אשר במטרה לספק מענה מקצועי ומעולה לקשת רחבה של לקוחות ככל הניתן הגדילה ופתחה סניפים וקליניקות בירושלים, בבאר שבע, בתל אביב ובגבעתיים. כל הסניפים עובדים תחת עקרונות של מקצועיות, איכות ושירות מצוין אותם חרטה דניאלה רביבו על דגלה.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
נגישות