צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מזותרפיה לשיער

מזותרפיה לשיער

המושג מזותרפיה כבש את עולם היופי והרפואה המערבית, כאשר לרוב משייכים אותו לפתרון המוצע לשיקום וחידוש עור הפנים. אלא ששיטת מזותרפיה היא שיטה מדעית המתייחסת לשיטת הזרקות נקודתית לאזור החולה/ חסר/ פגוע, במטרה להשיב לו את הוויטמינים, המינרלים או המוצר החסר, ולהבריא אותו. בטיפולי מזותרפיה משתמשים לטיפול בכתמי עור, קמטים, כמענה לבעיות רפואיות כגון מיגרנות וכאבים נקודתיים ולהבראת שיער דליל ובעיות נשירה באמצעות טיפולי מזותרפיה לשיער.

שיטת מזותרפיה לטיפול בנשירת שיער

מזותרפיה לשיער היא שיטה רפואית מדויקת באמצעותה מזריקים לעור הקרקפת על שכבתו העליונה חלקיקי חלבון המזינים את שורש השערה ומאפשרים את צמיחתה בצורה מיטיבה ובריאה לאורך זמן. בעיית נשירה ואף התקרחות הן בעיות שנולדות הן עקב גנטיקה ונתונים מולדים והן בשל אורח חיים דוגמת תזונה לקויה, שימוש בתכשירי שיער לא בריאים הפוגעים בעור הקרקפת ובצמיחה וחשיפה מרובה לשמש הגורמת לייבוש המינרלים הטבעיים של עור הקרקפת והשיער. מטבע הדברים שימוש בשיטות הטבעיות ובשיפור אורח החיים תמיד עדיף על טיפולים שונים, אולם במרבית המקרים כאשר הבעיה כבר קיימת שינוי בתזונה או החלפת חומרי טיפוח השיער לבדם כבר לא יספקו את הפתרון.

שיטת מזותרפיה לשיער היא שיטת הזרקה עדינה במיוחד, המתבצעת ביד מיומנת ובאמצעות מחט דקיקה, שחודרת שכבה דקה בלבד של הקרקפת (1-2 מ"מ) ומזינה את שורש השערה במינרלים וויטמינים ובחלקיקי חלבון, בתרכובות ייעודיות ומבוקרות אשר פותחו במעבדות, ובעצם נועדו להשיב לשורש השערה את אשר אבד לה בתהליכים שונים בניהם שינויים הורמונאליים, הריונות ולידות, דיאטות ושינויים בתזונה ועוד. על מנת להבטיח את הצלחת התהליך ולהביא לצמיחה מחודשת של השיער וחידוש מלא של זקיקי השערה נדרשת סדרת טיפולים אשר נבחנת ונבנית בהתאמה אישית על פי סוג השיער, כמות החוסרים שחווה עור הקרקפת ותאי העור והתרכובת המתאימה לטיפול. במרבית המקרים ניתן יהיה לזהות שיפור ראשוני כבר לאחר שניים או שלושה טיפולי מזותרפיה לשיער, אולם על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן ולהגיע לתועלת המקסימלית שניתן להפיק ממנה, חשוב להשלים את סדרת הטיפולים עד תומה. במרבית המקרים הטיפול המוצע יעמוד על בין חמישה לעשרה טיפולים .

שיער המטופל באמצעות מזותרפיה לשיער יזכה מעבר לטיפול בעיות הנשירה וההתקרחות גם לבריאות השיער שתתבטא במלאות וברק- הם הסימנים הראשונים לשיער בריא ומוזן.

טיפול מזותרפיה אצל דניאלה רביבו

בבית דניאלה רביבו, משלבת דניאלה טיפולי מזותרפיה מכל הסוגים, בניהם מזותרפיה לשיער, שניתנים בסטודיו ביד אמונה ומקצועית, שעברה הכשרה תיאורטית וניסיונית, ובאמצעות החומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק למטרה זו- שעומדים בכל דרישות התקן לאיכות ולבטיחות. לפני תחילתו של כל טיפול מבצעת דניאלה ייעוץ והתאמה אישית לכל לקוח ולקוחה, על פי צרכי הגוף והשיער, במטרה להביא את הטיפול האופטימלי שיעניק את התוצאה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר ותישמר לאורך זמן.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות