צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

העלמת קמטים ללא ניתוח

העלמת קמטים

על פי כמות הפתרונות המוצעים בעולם הקוסמטיקה ובמכוני היופי, קמטי עור הפנים הם הרעה החולה הבולטת ביותר של המאה העשרים ואחת.

טיפולים פולשניים, ניתוחים, טיפולי לייזר, הזרקות, סיליקון ועוד מגוון מושגים מציפים את אלה המבקשים לשמר את הנעורים לעוד זמן קצר, ותעשיית העלמת הקמטים מגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה בעבור אלה שבסך הכל רוצים להוסיף וליראות טוב. האמנם מדובר בטיפולים אפקטיביים? ומאידך גיסא, האם לא ניתן לשמור על עור פנים רענן ללא ניתוחים והתערבות קוסמטית סדירה? נבחן מספר סוגי טיפולים להעלמת קמטים ללא ניתוח ואת האפקטיביות שהם מציעים לצד מחירם – ולא בכסף.

סוגי טיפול בקמטים ללא צורך בניתוח

בוטוקס – הפתרון הפופולרי והמוכר ביותר בתחום העלמת קמטים ללא ניתוח הוא הבוטוקס. מדובר בפתרון שנולד לפני למעלה מעשור ועדיין מוביל את השוק, כאשר בבסיסו עומדת שיטת הזרקת הרעלן בוטולינום טוקסין ‭,A‬ המשתק חלקית את השריר שגורם להופעת הקמט ומיישרת זמנית את העור שמעליו. מדובר בשיטה אפקטיבית לזמן קצר ומי שבוחר בשיטה זו עליו להביא בחשבון את חידוש הזריקה מדי כשישה חודשים. חיסרון נוסף לשיטת הבוטוקס הוא בהיותו מותאם לטיפול בקמטים הנוצרים עקב תזוזה מרובה של השריר ואינו נותן מענה לכל מיקומי הקמטים בעור הפנים.‬

פילינג – שיטת הפילינג היא שם כולל ללא מעט טיפולים בניהם פילינג בינוני, פילינג עמוק, פילינג עם חומצות ועוד. השיטה בעיקרה מתייחסת לקילוף השכבה העליונה והחדרת חומצות אשר מסייעות בהצערת העור. מדובר בטיפול קוסמטי אשר בהתאמה לעור הפנים ובשימוש בחומרים הנכונים ביכולתו להביא להאטת תהליך ההזדקנות ולטיפול בכתמי עור ובהאטת תהליך היווצרות הקמטים, יחד עם זאת אין לו כלל וכלל השפעה על הקמטים אשר כבר נוצרו בעור ולכן אינו רלוונטי לפתרון.

טיפולים באמצעות סרום – טיפולי פנים המתבססים על סרום נפוצים במכוני קוסמטיקה ובתכשירים לשימוש הביתי, וזאת מאחר והסרום מכיל חומרים פעילים בריכוז גבוה שמסייעים באגירת נוזלים, יוצרים התפחה ומילוי של העור ובכך מחליקים קמטוטים ומעניקים מראה צעיר יותר. יתרונו של הסרום הוא גם חסרונו, כאשר שימוש ממושך בו מביא לנפיחות הפנים ומראה מבוגר יותר, בשל תהליך ההתפחה שהוא מייצר.

טיפולי מזותרפיה – מדובר באחד החידושים הפופולריים והאפקטיביים שהביא עולם הקוסמטיקה, באמצעותו החדרת ויטמינים ומינרלים מהווים חומרים פעילים כנגד תהליך ההזדקנות של העור, מסייעים במילוי קמטים והחלקתם, הבהרת העור ויצירת מראה אחיד, טיפול בפיגמנטציה והחדרת לחות טבעית ובריאה. שיטה זו מתבצעת ללא ניתוח, באמצעות הזרקה עדינה של החומרים לעור, בסדרת טיפולים הנקבעת מראש ובאמצעות רקיחה של קוקטייל מזותרפיה אישי ומותאם לכל מטופל ומטופלת על פי סוג העור.

המדע המתקדם והטכנולוגיה המפותחת של המאה העשרים ואחת הולידו לא מעט טיפולים אסתטיים ואחרים, לטיפול בתופעות הזדקנות העור. במרבית המקרים ניתן להתאים את הטיפול לסוג העור ללא התערבות פולשנית ובהשגת תוצאות מיטביות. אין סיבה למהר אל חדרי הניתוח והמנתחים הפלסטיים ובהתייעצות והתאמה אישית ניתן להגיע לעור פנים חלק ורך, במראה טבעי.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות