צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

שימור שיער לגברים

שימור שיער

נשירת שיער היא אחת מתחלואות האסתטיקה והמראה הגדולות ביותר ומאפיינת גברים ונשים. התקרחות, דילול השיער ואובדן הנפח משפיעים לרעה על המראה הכללי ומהווים גורם ראשון במעלה לירידה בביטחון העצמי ובדימוי האישי. פתרונות שימוש שיער אלו פתרונות המקדימים תרופה למכה ומחזקים את שורשי השערה וזקיקיה, במטרה למנוע ולעכב ככל הניתן את תהליך הנשירה. הסיבות המוכרות לנשירת השיער:

• גנטיקה – במרבית המקרים התקרחות היא עניין גנטי וניתן לזהות דורות אחורה התנהגות דומה של השיער.

• תזונה – תזונה לקויה ומחסור בוויטמינים עשויים להחליש את עור הקרקפת ואת שורשי השיער ולגרום לנשירתו.

• ניקיון – הרגלי ניקיון לקויים עשויים לגרום להיווצרות תאי עור מתים וקשקשים אשר משפיעים על עור הקרקפת וזקיקי השיער ומובילים לנשירה.

מטבע הדברים כדאי להתחיל בשימור השיער כבר בניהול אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ועשירה בוויטמינים ומינרלים וטיפול נאות בשיער. יחד עם זאת, בעלי סימנים מוקדמים להתקרחות או אנשים היודעים כי במשפחתם היסטוריה של התקרחות מעדיפים למצוא את הדרך לשימור השיער באמצעות טיפולים מתקדמים ולהימנע מהצורך בפתרונות שיער דוגמת השתלות בעתיד. טיפולים ביתיים באמצעות תכשירים הנמכרים ללא מרשם ברשתות הפרפומריה השונות הסתברו כבלתי אפקטיביים ואינם מומלצים במקרה של נשירה ואובדן שיער.

בין טיפולי השיער הידועים והאפקטיביים לשימור השיער:

• אמפולות הזנה לשיער- שימוש קבוע באמפולות ייחודיות אשר מעשירות את השיער ואת עור הקרקפת בחומרים הדרושים לחיזוק והבראת זקיקי השערה ולעידוד הצמיחה. חשוב לבחור במכוני טיפוח העושים שימוש באמפולות המאושרות על ידי משרד הבריאות בלבד ועומדות בתקן, על מנת להבטיח את עצירת הנשירה, עידוד הצמיחה, הבראת השיער, וכמובן בצורה בטיחותית וללא תופעות לוואי.

מזותרפיה לשיער – הליך מזותרפיה לשיער הוא הליך פולשני באמצעותו מוזרקים וויטמינים ומינרלים לעור הקרקפת ומעשירים את זקיקי השיער, ובכך בעצם מביאים להחלמה וצמיחה של שיער ראש בריא. טיפולי מזותרפיה לשיער הם בעלי יעילות מוכחת אצל גברים ונשים, ומתקיימים בסדרות טיפול הנבנות בהתאמה אישית בהתאם לסוג השיער וצרכיו, ובאמצעות התאמה אישית של קוקטייל המזותרפיה לטיפול, מה שמבטיח התאמה אישית של כל טיפול וטיפול למטופל.

בקליניקת דניאלה רביבו הנמצאת בגבעתיים, ניתנים טיפולי שיער מתקדמים לצד טיפולי יופי ואסתטיקה לנשים וגברים, בהתאמה אישית. השיטות המתקדמות שמביאה דניאלה לקליניקה משלבות בין פיתוחים מדעיים, ניסיון רב שנים ובעלי מקצוע מן השורה הראשונה, המאמינים בזכותו של כל אדם להרגיש טוב עם מראהו, ובקשר שבין גוף לנפש. במכון מתבצעים טיפולי שימור שיער מתקדמים לצד מילוי שיער, תוספות שיער בהלחמה קרה וללא הדבקות, מזותרפיה לשיער, הדמיית שיער וטיפולים נוספים.

דניאלה מקפידה על עבודה עם החומרים הטיפוליים הטובים ביותר אשר עומדים כולם בתקינה הנדרשת, ומלווה באופן אישי כל תכנית טיפולים של כל מטופל ומטופלת הבאים בשערי הקליניקה. מקצועיות ללא פשרות ושירות אדיב ואישי הם החיבור המוליד את סוד ההצלחה.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לפני הדמיית שיער
לפני הדמיית שיער
טיפול הדמיית שיער
הדמיית שיער טיפול
הדמיית שיער אחרי
טיפול בהתקרחות
הדמיית שיער טיפול
טיפולי הדמיות שיער
טיפול בהתקרחות לגברים
טיפול לשיער דליל בקרב גברים
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות