צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מזותרפיה לפנים

מזותרפיה לפנים

נהוג להציג את שיטת המזותרפיה כשיטה חדשנית לטיפול בקמטי הפנים, אולם האמת נמצאת שנים רבות אחורה, במחצית המאה העשירית, בה רופא צעיר גילה את השיטה כאשר הזריק תרכובת של ויטמינים ומינרלים למטופלת להקלה בדלקת האוזן וגילה כי מלבד ריפוי הדלקת, זכתה הפציינטית המאושרת גם בעור חלק למשעי באזור ההזרקה. כמובן שמאז עברה שיטת הזרקות מזותרפיה לפנים תהליכים קפדניים של מחקר ופיתוח, אולם בהחלט ניתן לומר כי נמצא הפתרון האולטימטיבי לטיפול בקמטים באופן שאינו פולשני.

טיפולי מזותרפיה לפנים נשענים על עיקרון הטבעיות. באמצעות החדרת ויטמינים ומינרלים לעור הפנים, בהדרגה ובתהליך מובנה, ניתן להשיג את הצערת העור בעשרות אחוזים, החלקתם של קמטי עור, הבהרת כתמים והבהרת צבע העור. כל תחלואות הפנים הללו, הן תסמיני הגיל ואורח החיים בניהם תזונה לקויה וחשיפה ממושכת ללא בקרה והגנה לקרני השמש. מטרתם של טיפולי המזותרפיה לפנים היא השבת היתרונות הטבעיים לעור והאטת תהליך ההזדקנות.

חשוב לדעת כי למרות שבאמצעות טיפולי מזותרפיה לפנים ניתן להבחין בשיפור מיידי במראה העור, על מנת למקסם את התהליך ולהפיק ממנו את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן, חשוב לעבוד על פי תכנית טיפולים ולהשלימה במלואה. מטרתם של טיפולי המזותרפיה הוא להותיר את התוצאה על כנה לאורך זמן והחדרה של חומרים לעור, גם כאשר מדובר בחומרים טבעיים, מחייבת תכנון והתאמה לסוג העור, פיקוח ובקרה ועבודה תהליכית עדינה.

טיפולי מזותרפיה לפנים מתבצעים באמצעות החדרת החומרים לעור בזריקות, במינונים נמוכים ובאמצעות טכניקה עדינה במיוחד. אין מדובר בטיפול פולשני או ניתוחי כי אם בסדרת טיפולים קוסמטיים שחשוב לבצע אל מול קוסמטיקאית מוסמכת, אשר עברה הכשרה ייעודית בתחום המזותרפיה ומנוסה בתחומה.

קוקטייל מזותרפיה מותאם אישית

חשוב לדעת כי טיפולי מזותרפיה אינם מוצר מדף והזרקת החומרים לעור חייבת להתבצע בהתאמה אישית לסוג העור והמטופלת (או המטופל כמובן). רק לאחר בחינת עור הפנים, מאפייניו ומטרות הטיפול ניתן לרקוח קוקטייל מזותרפיה מתאים, החל מפתרונות לשינוי מאזן הלחות בעור, תיקון רפיון העור, מילוי קמטים וכלה בהגברת האלסטיות של העור לאורך זמן.

דניאלה רביבו היא קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון רב שנים בכל סוגי טיפולי העור, אשר משלבת הסמכה מוכרת וניסיון מעשי לצד התפתחות מקצועית ללא הפסקה, והיכרות מעמיקה עם שיטות העבודה החדשניות ביותר הקיימות בתחום. דניאלה עובדת בשיטות טבעיות, אשר מדגישות את היתרונות הטבעיים של העור ומעצימים אותם, לצד עבודה עם חומרים ותרכובות מחומרים טבעיים שיביאו למיצוי הפוטנציאל של העור, להאטת תהליך ההזדקנות ולמראה צעיר ומרשים.

טיפולי מזותרפיה שמבוצעים בידי מומחית

דניאלה רביבו מומחית בעלת שם בתחום טיפולי המזותרפיה לפנים, ומביאה חדשנות והצלחות מוכחות ברקיחת חומרי קוקטייל מזותרפיה בהתאמה אישית, ובאמצעות יד עדינה ומנוסה בהחדרתו לעור בצורה המיטיבה ביותר, ללא כאב ועם תוצאות מידיות הניכרות על פני העור גם לאחר זמן רב.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות