צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

אלופציה אראטה

אלופציה אראטה 

היא מחלה הפחות מוכרת למרבית האנשים, אולם לאלה שאיתרע מזלם ללקות בה מוכרים היטב תסמיני החשש, חוסר הנוחות וחוסר הביטחון הנולד בעקבותיה. מחלה זו היא מחלה חיסונית בה מערכת החיסון מתנגדת לרקמות הגוף ודוחה אותן כאילו היו רקמות זרות וגורמת לפגיעה ונזק רקמתי. אלופציה אראטה מתנגדת ודוחה את זקיקי השיער בגוף ובעצם גורמת להתקרחות נקודתית או מלאה. נשירת השיער אינה מלווה בכאב או בצלקות, ובעצם לסובל מן המחלה אין כל תחושת חולי או מכאוב, לבד מן התוצאה המצערת של ההתקרחות. קיימים מספר סוגים למחלה:

• אלופציה אראטה מונולוקולאריס – התקרחות בנקודה אחת בגוף.

• אלופציה אראטה מולטילוקולאריס – התקרחות במספר נקודות בגוף.

• אלופציה אראטה ברביאה – התקרחות בה נושר אזור הזקן בלבד.

• אלופציה אראטה טוטאליס – התקרחות בה נושר כל שיער הקרקפת.

• אלופציה אראטה אוניברסליס – התקרחות בה נושר כל שיער הגוף. כולל שיער הגבות, ריסים, בית השחי והמפשעה.

הרפואה אינה יודעת לזהות את הסיבות למחלה ואף לא להציע לה מרפא, אולם מדע האסתטיקה המתקדם מעניק לא מעט פתרונות שיער מתקדמים שנועדו להשיב את השיער שנשר ולהבטיח מראה אסתטי מרשים ודימוי עצמי חיובי. את הפתרונות יש לבחור בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת ולא לחפש פתרון מהיר ואחיד לטיפול בפגעי אלופציה אראטה, שכן ישנה משמעות לאזור הפגוע, לסוג השיער, עוביו וצבעו, לסוג העור ולאלמנטים נוספים בהיסטוריה של המטופל. חשוב לציין כי אין מדובר בטיפול רפואי אלא בטיפול קוסמטי אסתטי, טיפול זה אמנם אינו מתבצע על ידי רופאים, אולם חשוב לבחור במכון המתמחה בפתרונות שיער מתקדמים ומציע ידע רב וניסיון בתחום.

בין הפתרונות המוצעים לטיפול בהתקרחות ופגעי אלופציה אראטה:

הדמיית שיער: טיפול זה ניתן באמצעות הזרקת פיגמנטים עדינים לעור הקרקפת ומעניק מראה של שיער קצוץ. מותאם לרוב לגברים הסובלים מהתקרחות (בין אם בשל מחלת אלופציה אראטה ובין אם מסיבות אחרות) ומעוניינים להסתפק במראה של שיער קצוץ בלבד.

השתלת שיער- טיפול פולשני יותר המציע השתלה באמצעים מתקדמים של שיער ראש טבעי או סינטטי (או שילוב בין שניים). באמצעות סדרת טיפולים מקצועית והתאמת חומרי השיער וההשתלה לגוף. הסיכון הקיים הוא דחייה נוספת של הגוף את רקמות השיער המושתל במידה ותסמיני המחלה ממשיכים לתת אותותיהם.

מזותרפיה לשיער– טיפול מתקדם באמצעות הזרקת חומרי וויטמינים ומינרלים לזקיקי השערה והזנתה, מה שמבטיח צמיחה של שיער מלא ובריא לאורך זמן. טיפולי מזותרפיה לשיער הם בעלי יעילות מוכחת אצל גברים ונשים, ומתקיימים בסדרות טיפול הנבנות בהתאמה אישית בהתאם לסוג השיער וצרכיו, ובאמצעות התאמה אישית של קוקטייל המזותרפיה לטיפול.

מילוי שיער- מילוי שיער מתבצע בשיטות שונות בניהם הלחמת שיער בהלחמה קרה ובאמצעות פולימרים טבעיים הזהים לפולימרים הקיימים בשיער. שיטה זו מתאימה למקרים בהם ההתקרחות אינה מלאה וניתן לשלב שיער סינטטי/טבעי עם שיער הראש.

בקליניקת דניאלה רביבו, המובילה את תחום טיפולי השיער והיופי בגבעתיים ובאזור המרכז כולו, תזכו לייעוץ מקצועי והתאמה אישית עד לפתרון המלא לבעיה.

מומחים בהזרקת מיקר-פיגמנטציה לקרקפת . הפתרון הטבעי לטיפול באלופציה אראטה . דיי לסטרואידים ולכל החומרים הכימיקלים שהורסים את הגוף ולא נותנים שום תוצאה לא לטווך הקרוב ובטח שלא לטווח הרחוק!

הדמיית שיער בשיטת וירטואל הייר הינה שיטה הפותחה במיוחד למחלת העור הנקראת אלופציה אראטה והתוצאות מדהימות!

בכל טיפול של הזרקת מיקרו-פיגמנטציה לקרקפת הזקיקים הרדומים ממחלת האלופציה מתעודדים ומתחילה צמיחה מחודשת לקרקפת!

 

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות