צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טיפולי אסתטיקה

מילוי שיער דליל

אורח החיים התובעני של המאה העשרים ואחת לצד החשיבות ההולכת וגוברת לשמירה על מראה צעיר, בריא ורענן בחברה בה העולם שייך לצעירים, הולידה טיפולי אסתטיקה רבים, אשר נועדו לתת מענה לפגעי הזמן אשר מסרב לעצור, לשמר ולהבליט את היתרונות הטבעיים של עור הפנים והגוף, ולחסוך בזמן יקר אל מול המראה בטשטוש פגעי הזמן ביום יום. טיפולי אסתטיקה מתקדמים מוצעים בכל עיר, במכוני יופי וקוסמטיקה לצד קליניקות רפואיות, החל מטיפולי פנים דרך הזרקות וכלה בניתוחים פולשניים להגדלת החזה או רכישת אף סולד יותר.

טיפולי האסתטיקה הפופולאריים יותר, אשר לאורך זמן מולידים קהל לקוחות שבעי רצון משני המינים, אלו הטיפולים אשר נותנים דגש לטבעיות, מעניקים כלים לשימור המראה והאטת תהליך ההזדקנות ואינם מייצרים שינויים קיצוניים ומביכים במראה החיצוני. טיפולי אסתטיקה ניתנים הן בתחום אומנות השיער, הן בתחום ההרזיה והתזונה ובולטים במיוחד טיפולים המיועדים לעור הפנים במטרה להעניק מראה צעיר יותר ולהתנגד לכוחו של הזמן.

נבחן מספר טיפולים אסתטיים המובילים את תעשיית היופי כיום:

מזותרפיה לשיער מזותרפיה לשיער היא שיטה רפואית מדויקת באמצעותה מזריקים לעור הקרקפת על שכבתו העליונה חלקיקי חלבון המזינים את שורש השערה ומאפשרים את צמיחתה בצורה מיטיבה ובריאה לאורך זמן. בעיית נשירה ואף התקרחות הן בעיות שנולדות הן עקב גנטיקה ונתונים מולדים והן בשל אורח חיים דוגמת תזונה לקויה, שימוש בתכשירי שיער לא בריאים הפוגעים בעור הקרקפת ובצמיחה וחשיפה מרובה לשמש הגורמת לייבוש המינרלים הטבעיים של עור הקרקפת והשיער. שיטת מזותרפיה לשיער היא שיטת הזרקה עדינה במיוחד, המתבצעת ביד מיומנת ובאמצעות מחט דקיקה, שחודרת שכבה דקה בלבד של הקרקפת (1-2 מ"מ) ומזינה את שורש השערה במינרלים וויטמינים ובחלקיקי חלבון, בתרכובות ייעודיות ומבוקרות אשר פותחו במעבדות, ובעצם נועדו להשיב לשורש השערה את אשר אבד לה בתהליכים שונים בניהם שינויים הורמונאליים, הריונות ולידות, דיאטות ושינויים בתזונה ועוד.

מזותרפיה לפנים – טיפולי מזותרפיה לפנים נשענים על עיקרון הטבעיות. באמצעות החדרת ויטמינים ומינרלים לעור הפנים, בהדרגה ובתהליך מובנה, ניתן להשיג את הצערת העור בעשרות אחוזים, החלקתם של קמטי עור, הבהרת כתמים והבהרת צבע העור. טיפולי מזותרפיה לפנים מתבצעים באמצעות החדרת החומרים לעור בזריקות, במינונים נמוכים ובאמצעות טכניקה עדינה במיוחד. אין מדובר בטיפול פולשני או ניתוחי כי אם בסדרת טיפולים קוסמטיים.

בקליניקת דניאלה רביבו תזכו לצד טיפולים אלו ונוספים גם לייעוץ מקצועי ומקיף שיבטיח התאמה מרבית של הטיפול לצרכי המטופלים, שביעות רצון מלאה ומראה צעיר ומלא ביטחון.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות