צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

כל מה שרציתם לדעת על מילוי

מילוי שיער דליל

גברים רבים, ככל שהם מתבגרים, מתמודדים עם איבוד שיערם והקרקפת על ראשם הולכת ונחשפת ככל ששיערם נעשה דליל. עם זאת, מדברים הרבה פחות על כך שגם נשים רבות מתמודדות עם שיער דליל. באופן טבעי, הדבר גורם לדימוי עצמי נמוך. אחרי הכל, שיער יפה ומלא הוא אחד מנכסיה היקרים ביותר של אישה הרוצה להמשיך להרגיש צעירה, מושכת ונחשקת. גם גברים רבים אינם מעוניינים לותר על רעמת השיער כל כך מהר וישנם פתרונות שונים בשוק להתמודדות לא נעימה זו. בקליניקה של דניאלה רביבו יש לנו מגוון פתרונות שיחזירו את השיער לקרקפת ואת החיוך לפנים.

הסיבות לדלילות שיער הן מגוונות:

  • תזונה לקויה – חוסר בסידן, ביוטין, ויטמינים שונים וברזל עשויים לגרום לאיבוד השיער.
  • מתח נפשי גבוה עשוי לגרום לנשירת שיער מוגברת.
  • עם זאת, הסיבה הנפוצה ביותר היא הסיבה הגנטית. לצערנו, רובנו פשוט נושאים את הפוטנציאל הגנטי לשיער דליל.

מוטב שאם נרצה למנוע את התופעה שאינה בשליטתנו ומשווה לנו מראה חולה, חלוש ומוזנח, נשקול התערבות חיצונית.

במקרה כזה קיים הצורך במילוי שיער

ישנן שתי דרכים עיקריות למלא שיער דליל בתוספות:

  1. הדמיית שיער בהרכבת רשת:

בשיטה זו תורכב על הקרקפת רשת עם חריצים דקיקים דרכה נשזרת תוספת השיער לצד השיער הטבעי המשולבים יחד דרך החריצים ומדמה קרקפת אנושית. השיער הטבעי יולחם לתוספת הרשת בלייזר או בקראטין טבעי. אנו משתמשים בקליניקה אך ורק בחומרים שאינם מגרים את עור הקרקפת. הרשת יוצרת מראה של שיער המכסה את הראש ומהווה פתרון מושלם לכיסוי קרחת, בעיקר בחלק העליון של הראש. שוזר טוב ומקצועי מהצוות המיומן שלנו יגרום להדמייה כזו להיראות טבעית לחלוטין.

  1. הלחמת שיער:

       זהו פתרון המתאים למצב בו ישנן קרחות קטנות בנקודות שונות על הראש. הלחמה נקודתית של תוספות שיער בקראטין במקומות המתאימים תעבה את נפח השיער ותכסה קרחות. אנו לא ממליצים למטרה כזו להשתמש בשיטות זמניות כמו חרוזים או קליפסים.

בין שהפתרון המתאים לכם הוא באמצעות רשת או באמצעות הלחמות נקודתיות, אנו יכולים להבטיח לך בוודאות כמה דברים שיאפשרו לך לבטוח בנו בעיניים עצומות.

  • אנו מבצעים הלחמות אך ורק עם 100% שיער אדם טבעי ולא באמצעות שיער סינטטי או מעורב שבמהרה ייאבד מהברק הטבעי וייעשה נוקשה. שיער טבעי יבטיח שלא תהיה התפוררות או קשרים של התוספות שיחמירו את הנשירה.
  • דניאלה רביבו מלווה כל אחת ואחד מלקוחותינו באופן אישי ונותנת ייעוץ פרטני לפי הצורך של כל לקוח. תוכלו להיות בטוחים שהשיער שלכם בידיים טובות עם הצוות המקצועי שלנו.

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר לייעוץ או קבעו אצלנו תור עבור טיפול מילוי שיער , ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי שיחזור לכם הביטחון והמראה הצעיר במהרה.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות