צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

החלקת קמטים בצוואר

החלקת קמטים בצוואר

כאשר מתייחסים לבעיית קמטי העור ופתרונות המילוי והשגת מראה צעיר יותר, לרוב מתמקדים בעור הפנים ושוכחים את עור הצוואר, המהווה חלק בלתי נפרד מחזית הגוף וממראהו. עור הצוואר נוטה לסבול מהיווצרותם של קמטים, ובניגוד לעור הפנים, הטיפול בו מאתגר יותר ומצריך עולם של ידע, כלים והבנה הנוגעים לתכונות עור הצוואר ומאפייניו. שלוש סיבות עיקריות מביאות להיווצרות קמטי הצוואר:

  • מחסור בבלוטות חלב המספקות שמנוניות ומאטות את תהליך ההזדקנות.
  • מיעוט בשומן תת עורי – מה שהיינו מייחלים בעבור חלקי גוף אחרים שלנו דוגמת הבטן, הירכיים והישבן, מאפיין דווקא את הצוואר- מיעוט בשומן. בעוד שמדובר בתופעה נהדרת לחלקי הגוף האחרים, תופעה זו מביאה להיווצרות קמטים בצוואר בגיל מוקדם יחסית.
  • שכבת אפידרמיס חיצונית עבה – במטרה להגן על האזור הרגיש, הגוף העניק לנו שכבת עור עבה בצוואר וסביבתו, אלא שכאשר מדובר בניסיונות להחלקת קמטים בצוואר שכבה זו מהווה חיסרון, שכן היא מקשה על חדירת חומרי מיצוק וטיפוח לעור.

פתרונות להחלקת קמטי צוואר

בעוד שהבעיות מוכרות וידועות, הפתרונות להחלקת קמטי צוואר פתוחים למחלוקת ואינם מציעים אפקטיביות בת מאה אחוזים לאורך זמן. יחד עם זאת, אין סיבה לקבל עור צוואר מידלדל ומקומט כגזירת גורל והמדע לצד הטכנולוגיה בכל זאת הולידו מספר גורמים מסייעים שידחו את השבת צווארון הגולף לאופנה בניגוד לכל כללי הטעם הטוב.

הפתרון המסורתי ביותר הוא ניתוח: באמצעים פולשניים ובתהליך מאיים על הגוף ניתן להשיג כמעט כל תוצאה. מתיחת עור הצוואר והעלמת הקמטים היא מטרה חשובה, אך גם בריאות הגוף שאינו שש לעבור תהליכי הרדמה וחדירת סכין מנתחים מדי מספר שנים, כמו גם תופעות לוואי כגון צלקות, צבע עור משתנה ואחרות, הופכים את שיטת הניתוחים למיושנת ולא פופולרית- ובצדק.

תכשירים ומוצרי מדף: בכל פרפומריה מקומית תמצאו תעשיה שלמה המבטיחה החלקת קמטים בצוואר, באמצעות שמות של רכיבים המצלצלים נעים לאוזן ותמונות של דוגמניות בעלות צוואר ברבור. השכל הישר יזהה כי לא מדובר בנשים אשר השיגו את הצוואר החלק והמרשים בזכות התכשיר המדובר, ואכן מדובר בתעשייה שהאפקטיביות שלה שואפת לאפס.

מזותרפיה: תהליך מותאם אישית בו מוחדרים חומרים טבעיים: חמצן, ויטמינים ומינרלים אל עור הצוואר העדין ומתפקדים כממלאי הקמטים לאורך זמן. מדובר בתרכובת כימית המותאמת אישית על פי סוג העור ולכן האפקטיביות שלה נחשבת גבוהה.

 

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות