צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מילוי קמטים לגברים

מילוי קמטים לגברים

קמטים הם תופעה שנוצרת על פני עור הפנים באופן טבעי עם תהליך ההתבגרות, ומאיצה בעקבות אורחות חיים לקויות כגון החשיפה לשמש, תזונה וכדומה.

עור הפנים עובר תהליך טבעי של התדלדלות שכבות השומן לצד ירידה בהפקת חומרים החיוניים לעור דוגמת אלסטין וקולגן שתפקידם לחדש את העור, לשמור על המראה החיוני שלו ולהעניק לו אלסטיות וגמישות. מסיבות אלה ונוספות נוצרים קמטוטי עור זעירים ובהמשך קמטים עמוקים ושקעים יציבים בעור (שכן שכבת השומן נעלמת ואינה מחזיקה יותר את נפח העור).

השוויון המדובר בין המינים אינו מתייחס רק לפערי שכר ושאלות מגדריות חברתיות אחרות, אלא גם לזכותם של גברים לרצות להיראות טוב ולטפח את עצמם, מבלי שהגבריות שלהם תחוש מאוימת. בעידן בו מנכ"לים ואנשי עסקים משקיעים אלפי שקלים בסדנאות להם ולעובדיהם הנוגעים ליצירת רושם ראשוני, תהליכי טיפוח אישיים ואף מילוי קמטים לגברים, הם חלק בלתי נפרד מההתנהלות ומהמראה החיצוני החשוב כל כך.

טיפול מילוי קמטים המותאם לגברים

למרות שהפתרונות הנוגעים למילוי קמטים הם דומים לגברים ולנשים, ההבדלים הפיזיולוגים המתבטאים בעור הפנים ובמאפייניו, הולידו גם שוני באופן הטיפול ובבחירת המרכיבים והחומרים הפעילים בכל סוגי הטיפולים. גברים נוטים לפתח קמטי הבעה, קמטים הנוצרים עקב הפעלה מרובה של השריר באזור הטיפול. במצח ובין הגבות הם המקומות הנפוצים ביותר להיווצרות קמטים אצל גברים, אולם קיימים גם קמטים הנולדים בחלקים שונים של הפנים ובצוואר. בעיה אסתטית נוספת שגברים נוטים לסבול ממנה היא פיגמנטציה המביאה להיווצרות כתמי עור ומראה לא אחיד. כל אלה ביכולתם לפגוע במראה הפנים ובביטחון העצמי והביאו גברים רבים לוותר על המוסכמות החברתיות ולבקש מענה ופתרונות קוסמטיים ואסתטיים.

מלבד הפתרון המסורתי והפולשני באמצעות ניתוח, קיימים פתרונות נוספים בשמות שונים, אשר מתבססים כולם על שיטת המילוי. השוני בין השיטות הוא בשיטת החדרת חומרי המילוי לקמטים ובבחירת החומרים עצמם, על סמך אפקטיביות מוכחת, עמידות, בחינת תופעות הלוואי והשפעתם הסופית על עור הפנים.

מילוי קמטים לגברים באמצעות בוטוקס היא בין השיטות הנפוצות ביותר, כאשר בסיסו הוא בהחדרת הבוטוקס המכיל חומר פעיל מסוג בוטולינום טוקסין A ומסונתז לפי רעלן הקיים בחיידק הבוטולינום. טיפולי בוטוקס לגברים שונים מטיפולי בוטוקס לנשים בעיקר בכמות הטיפולים הנדרשת (בהתאמה לעובי העור ועומק הקמט שלרוב יהיו עבים ובולטים יותר אצל גברים).

שיטות אחרות מציעות מילוי של הקמטים באמצעות החדרת מינרלים טבעיים המגבירים את לחות העור ואת האלסטיות שלו, ומאפשרים לצד טשטוש הקמטים הקיימים, גם האטה משמעותית בתהליך ההזדקנות והיווצרותם של קמטים חדשים. אחד הטיפולים המוכרים והאפקטיביים לאורך זמן הוא טיפולי המזותרפיה לפנים, המתבצעים בהתאמת קוקטייל מזותרפיה המאפשר התאמה אישית של תרכובת החומרים הפעילים, המינרלים, הוויטמינים והחמצן הפעיל לעור, על פי סוג העור, עוביו, התייחסות לכתמים ובעיות פיגמנטציה ועומק הקמטים ומיקומם.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות