צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

יחידות רשת לשיער דליל

יחידת רשת לשיער

שיער דליל עשוי להיות בבחינת צרה של ממש למראה החיצוני, הן אצל גברים ובעיקר אצל נשים אשר מראה שיער מלא ובעל נפח משפיע השפעה מכרעת על המראה הכללי שלהן. מקרים בהם השיער הטבעי הוא שיער דליל במיוחד יכולים לנבוע מסוג השיער והגנטיקה כמו גם מסיבות סביבתיות כגון נשירה, אובדן שיער עקב מחלה ואפילו התקרחויות הנוצרות כתוצאה מטריכוטילומניה- הפרעה הגורמת ללוקים בה לתלישת שיער.

הפתרונות המוצעים כיום בשוק למילוי שיער דליל הם רבים ואפקטיביים, ונשענים כולם על חיבור של רשת עדינה המדמה קרקפת בהתאמה אישית, ואשר ממנה ניתן לשזור מחלפות שיער מסוגים שונים ובאורכים שונים.

ממה עשויים יחידות רשת?

יחידות הרשת לשיער עשויות מחומרים עדינים אשר אינם גורמים לגירוי של עור הקרקפת ומתמזגות עמה בטבעיות. בנוסף לכך מדובר ברשת שאינה נראית לעין והחיבור של תוספות השיער אליה נראה כשיער טבעי לחלוטין. חשוב לציין שאין מדובר ברשת המיועדת לפאת ראש, כי אם מתאימה לנשים (וגם לגברים) אשר הנם בעלי שיער, והחיבור של הרשת מיועד לצורך שילוב של תוספות שיער מתקדמות מחומרים שונים.

תוספות השיער השונות המותקנות על גבי יחידות הרשת לשיער דליל מגיעות במגוון דרכים וחומרים כאשר מטבע הדברים האיכותיות ביותר בהן עשויות משיער ראש טבעי שאינו מעובד. יחידות רשת לשיער דליל העשויות משיער טבעי מדמות לחלוטין את מראה השיער הקיים ומותקנות לאחר התאמה אישית לצבע, סוג השיער ואופיו. התחזוקה של השיער לאחר מילוי השיער תהיה זהה לתחזוקת שיער הראש הטבעי. סוגים נוספים של יחידות שיער רשת מתקיימים באמצעות שילובים בין שיער טבעי לשיער סינטטי, שיר טבעי מעובד ויחידות שיער סינטטי לחלוטין.

החיבור בין השיער הטבעי ליחידות הרשת לשיער מתבצע באמצעות הלחמת שיער בלייזר או באמצעות חיבור קראטין. שיטות אלו מבטיחות מיזוג טבעי בין יחידות השיער הקיים ליחידות השיער המושתל. שיטות מתקדמות אלו החליפו את שיטת ההדבקה שהייתה נהוגה בעבר במקומות רבים וזאת בשל הנזק שהיה נגרם לשיער לטווח הארוך בשימוש בדבקים והצורך בתחזוקה מסורבלת בעקבותיו.

שיער דליל אינו בבחינת גזירת גורל, ונשים וגברים היום בוחרים לייצר לעצמם מראה של שיער טבעי מלא נפח וברק, בשיטות המתקדמות הקיימות בשוק, במהירות ובקלות, וללא צורך בתחזוקת שיער מסורבלת. בקליניקת דניאלה רביבו הנמצאת בגבעתיים, ומובילה את שוק הטיפוח והאסתטיקה באזור המרכז כולו, מביאים את השיטות המתקדמות ביותר למילוי שיער ולטיפולי טיפוח נוספים בעבור לקוחות הקליניקה.

דניאלה רביבו מקפידה על עדכנות וחדשנות בתחום, ומחברת בין מדע מתקדם להבנת צרכי לקוחותיה הרבים, בבחירת שיטות הטיפול אותם היא מביאה למקום. כל תכנית טיפולים נבנית בהתאמה אישית לאחר אבחון מקיף וייעוץ מקצועי, ודניאלה אישית מלווה כל לקוח ולקוחה בדרך למראה שיער מלא ומרשים ולתחושה אישית טובה, ביטחון עצמי ודימוי אישי מצוין.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות