צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

החלקה אורגנית

החלקה אורגנית

הרצון לשיער וחלק באופן טבעי וללא הצורך בשימוש יום יומי במחליקי ומייבשי שיער הפך את תעשיית ההחלקות לאחת התעשיות הבולטות והחזקות בישראל ובעולם, בתחום היופי והאסתטיקה. בזכות קדמה טכנולוגית ופיתוח של חומרים רבים בעלי יכולת השפעה ארוכת טווח על השיער תלתלים, שיער מקורזל ושיער נפוח וגלי כבר אינם גזירת גורל וניתן ליצור מראה חלק, מסודר ומרשים באמצעות תהליך החלקה המתבצעת מדי כחצי שנה. ההחלקה הפופולרית והמבוקשת ביותר כיום, היא החלקה אורגנית, אשר בזכות שימוש בחומרים טבעיים מאפשרת יצירה של החלקה רכה ונעימה למגע, מפחיתה נפח ומשקמת שיער יבש ופגוע. בניגוד להחלקות אחרות הקיימות בשוק החלקה אורגנית אינה פוגעת בשיער.

חומרים להחלקה אורגנית: 

מטבע הדברים ולמרות ההבטחה להחלקה אורגנית על בסיס חומרים טבעיים בלבד, ההחלקה אינה מתבצעת באמצעות עלים ושאר ירקות, אלא באמצעות חומרים טבעיים העוברים עיבוד והתאמה לצרכי השיער. בין החומרים ניתן למצוא שמן ארגן, שמן דקלים אפריקאי,  אומגה 3, תמצית אגוז שיאה, חלבוני חיטה ואורז, תמצית מפרח הלבנדר, ריכוז חומצות אמינו וכמובן קראטין. השילוב בין חומצות האמינו המעשירות והשמנים המרוכזים מביא להורדת הנפח, פתיחה טבעית של הקשרים ויישור טבעי של השיער.

חשוב לדעת כי חומרים אלה מהווים בסיס והמלצה וכי במכונים שונים אחראים ליצירת התרכובת על פי שיקול דעתם.

מה ההבדל בין החלקה אורגנית להחלקות אחרות?

בשוק קיימות מספר סוגי החלקות לשיער, כאשר אלה מותאמות באופן ישיר על פי סוג השיער וצרכיו. בעוד שהחלקות אחרות דוגמת ההחלקה הברזילאית וההחלקה היפנית הן החלקות הנשענות על חומרים כימיים החלקה אורגנית מתבצעת באמצעות חומרים טבעיים בלבד.

בשונה מהחלקות אחרות ההחלקה האורגנית אינה פוגעת כלל בשיער, ונהפך הוא, היא מזינה ומעשירה אותו ואף משפרת את מראהו הטבעי, ללא כל שינוי במבנה השערה. החלקה אורגנית ניתנת לביצוע גם על גבי שיער צבוע.

החלקות המבוצעות באמצעות חומרים כימיים יכולות אמנם להשיג את התוצאה ולהביא לכדי שיער במראה חלק וגולש, אולם במחיר של פגיעה בשערה, אובדן הברק וייבוש מחלפות השיער.

שימוש בקראטין

הקראטין הוא חומר עשיר במינרלים הנצמד אל השערה באופן חיצוני, מעניק לה הגנה ויוצר שכבה שקופה ובלתי נראית המגנה על השערה. קיימת גם החלקת קראטין המתבססת על הצמדת החומר אל השערה בתנאי חום ויישורו בעקבות התהליך, אולם בהחלקה אורגנית הקראטין משמש כחומר משלים ולא כחומר בסיס, אחראי על מראה השיער הסופי ושימור התוצאה ולא על החלקת השיער בפועל. החלקה אורגנית הכוללת שימוש בקראטין היא החלקה בטוחה ואיכותית יותר הן ברמת בטיחות ושמירה על השיער והן ברמת תוצאת ההחלקה הסופית.

בירושלים, בבאר שבע בגבעתיים ובתל אביב, בסניפי הדגל של קליניקת דניאלה רביבו, ניתן למצוא צוות מקצועי מן השורה הראשונה בתחומי היופי, האסתטיקה וטיפוח השיער. במקום ניתן לבצע את כל סוגי ההחלקות, לצד טיפולים משמרים וטיפולים משקמים לשיער, לגברים ולנשים. כל טיפול בקליניקה מתחיל באבחון ובייעוץ מוקדם, במטרה להתאים למטופל/ת את הטיפול המתאים ביותר.

החלקה אורגנית בקליניקה של דניאלה רביבו מתבצעת תוך התאמה מושלמת בין ריכוז החומרים לאופי השיער וצרכיו, ביד אמונה ומנוסה ותוך השגת תוצאות מעולות לכל סוגי השיער.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות