צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טיפולי מזותרפיה

מזותרפיה לפנים

הקשר בין גוף לנפש הוא קשר הדוק ובעל השפעה הדדית זה על זה, כאשר מראה נאה ומטופח תורם רבות הן לביטחון העצמי, לדימוי האישי והן למצב הרוח והמסרים שמשדר אדם לסביבתו. עולם היופי והטיפוח כבר מזמן אינו נחלתם של נשים בלבד, ובעולם בו אנשים נבחנים ונמדדים בזכות הרושם הראשוני שהם מותירים, גברים רבים בוחרים שלא להזניח את המראה החיצוני ולא מתביישים להודות כי גם הם עושים לטיפוחו.

טיפולים קוסמטיים המותאמים הן לנשים והן לגברים

טיפולי מזותרפיה הם בין הטיפולים הקוסמטיים הראשונים המתאימים גם לגברים, ומציעים התאמה אישית על פי מצב העור וצרכיו. מדובר בטיפול המתקיים באמצעות הזרקה עדינה של וויטמינים ומינרלים לעור הפנים, כאשר ההזרקה מתבצעת ישירות לאזור הקמט, ובזכות השפעת החומרים הטבעיים הקיימים בקוקטייל המזותרפיה, מחליקה ומיישרת את הקמטים. טיפולי מזותרפיה מותאמים לטיפול בבעיות נוספות המאפיינות את עור הפנים בניהם כתמי עור הנוצרים עקב פיגמנטציה, קמטים שונים, לרבות אלו המופיעים באזורים עדינים בהם העור דקיק וקשה לטיפול, צלקות אקנה ובעיות נוספות.

טיפולי מזותרפיה הם טיפולים המותאמים לגברים ולנשים, וזאת בזכות העובדה כי קוקטייל מזותרפיה נרקח בהתאמה אישית ובהתאם למצבו של העור. כדאי ומומלץ להתחיל בטיפולי מזותרפיה כבר עם היווצרות הקמטים ונגעי העור הראשוניים, וזאת מאחר ומדובר בתהליך שבכוחו מעבר להענקת פתרון ומענה לנגעי העור הקיימים, גם לעכב באופן משמעותי את תהליך ההזדקנות ואת היווצרותם של קמטים, כתמים ונגעים נוספים.

טיפולי מזותרפיה אמנם מוצעים בעיקרם לעור הפנים, אולם שיטת ההזרקות העדינה הוכיחה את יעילותה בטיפול באזורים שונים בגוף ונפוצה גם בטיפול בקמטים בצוואר הנוטים להתפתח לקראת גיל המעבר ואף ידועה כטיפול טבעי המקל ומעניק מרפא לכאבי ראש דוגמת מיגרנה וטיפול באזורים דלקתיים. חשוב לציין כי טיפולי מזותרפיה המוצעים במכוני קוסמטיקה וטיפוח הם טיפולים אסתטיים ואינם באים להחליף טיפול רפואי. טיפולי המזותרפיה נשענים על עיקרון הטבעיות, כאשר ההחדרה של הוויטמינים והמינרלים לעור מתבצעת באופן מבוקר והדרגתי.

תוצאות מהירות בעקבות תכנון נכון של הטיפולים

את התוצאות של הטיפולים ניתן לראות כמעט באופן מיידי, אולם חשוב לבצע תכנון מוקדם של ההליך הטיפולי, המינונים ומועדי ההזרקות, ולהתמיד בהם גם כאשר נדמה כי הושגה התוצאה הרצויה. החדרה מבוקרת, איטית והדרגתית של וויטמינים ומינרלים טבעיים לעור הפנים היא שתביא לתוצאות ארוכות טווח בניהם האטת תהליך ההזדקנות, מראה עור אחיד ורענן, גמישות ואלסטיות לצד טשטוש הקמטים והעלמתם.

בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים, הפכה שיטת המזותרפיה לאומנות של ממש, כאשר דניאלה בחרה לחקור את התחום על בוריו ולהביא את שיטת העבודה המתקדמת לציבור לקוחותיה. בקליניקת היופי של דניאלה תזכו לייעוץ ושיח, לבחינה מדוקדקת של מצב העור והמלצה אישית לסוג הטיפול הרצוי שיביא לתוצאות הטובות ביותר עבורו. קוקטייל מזותרפיה אשר נמצא בשימוש המכון יהיה מחומרים טבעיים בלבד, מחברות מורשות ומאושרות ובהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות