צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טיפולי חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

את אותן נשים שסבלו מחוסר ביטחון עצמי, ממראה מבוגר בטרם עת, מקמט עמוק היושב בין הגבות ומשדר כעס – וזכו לטיפול שהשיב להן את המראה הטבעי, היפה והנינוח, אין אנו מזהים ברחוב כמי שעברו טיפולי חומצה היאלורונית, בעיקר בזכות זה שהן נראות טבעיות ונאות.

על מנת לזכות לטיפולים מתקדמים שישיגו את התוצאה ולא יותירו טעם לפגם, חשוב להבין כי מדובר בטיפול המתבצע באמצעות הזרקות. כמו בתחומים רבים, גם בתחום זה קיים המושג "יותר מדי" והתאמה בין עור הפנים, עומק הקמט ומינון החומר המוזרק הוא הכרחי לצורך הגעה לתוצאה הרצויה. נוסף על כך, קיימים בשוק חומרים רבים המאושרים להזרקה לעור הפנים, כאשר לא כולם מטיבים אתו במידה זהה. טיפולים מובילים אשר זוכים לאחוזי הצלחה מסחררים ואינם טומנים בחובם תופעות לואי מצערות אלו הטיפולים המתבצעים באמצעות חומצה היאלורונית.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא גליקוזאמינוגליקאן לא גופרתי המצוי בשפע ברקמות החיבור וברקמות העצביות. תפקידה העיקרי של החומצה ההיאלורונית הוא לשמור על נפח העור ועל לחותו, יחד עם השתתפות בתהליכים פיזיולוגיים אחרים בגוף. חומצה זו מהווה מרכיב חשוב בעור למטרת תיקון הרקמות ובריכוז הבריא של מולקולות מים בתוכה החומצה ההיאלורונית תורמת רבות גם להתרבות ולנדידת תאים ומשתתפת באיתות הבין תאי. המאסה המולקולרית של החומצה פוחתת עם הגיל, מה שמביא להזדקנות העור והיווצרות קמטים – בעיקר על גבי עור הפנים.

מאחר ומקורה של החומצה הוא מן החי, אותר מקור נוסף שלה עם השנים בכרבולת התרנגולות, בריכוז גבוה ובאפקטיביות שאינה פוחתת מזו שמעניקה החומצה המופרשת בעור. יחד עם זאת ולמרות יעילותה, הוסיף המדע בחיפוש אחר מקורות נוספים לחומצה במקורות שאינם מן החי, במטרה לספק טיפול בריא, טבעי והרמוני לעור הפנים.

בעשר השנים האחרונות מעבדות רבות מפיקות את החומצה ההיאלורונית בתהליך של פרמנטציה בקטריאלית, ללא פגיעה בחי ולא תגובות אלרגיות אצל המטופלים. הפיתוח של החומצה הטבעית יצר מהפיכה של ממש בעולם האסתטיקה והיופי, כאשר טיפולי החומצה ההיאלורונית המתקדמים זכו למענה באמצעות חומר טבעי ועמיד, המשיג בקלות את מילוי הקמטים והצערת עור הפנים.

דניאלה רביבו, מעניקה טיפולי יופי וקוסמטיקה מתקדמים, בסטודיו מרשים ובאמצעות מיטב הכלים והטכנולוגיה. בקליניקת דניאלה ניתן לבצע טיפולים מתקדמים באמצעות חומצה היאלורונית, בליווי מקצועי ואישי והכוונה, בדרך למראה טבעי וצעיר, ללא תופעות לוואי.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות