צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

יחידת שיער לנשים

העלמת פיגמנטציה

שיער דליל, נשירה, התקרחות, מראה שיער דהוי ונטול ברק- כל אלה בכוחם להשפיע השפעה שלילית ומכרעת על הביטחון העצמי והדימוי האישי של נשים. בעוד שמעט משקל עודף ניתן להסתיר באמצעות בגדים מחמיאים ופצעון או מפגע נקודתי בעור הפנים ניתן לאפר בקפידה ולטשטש את עקבותיו, שיער הראש מהווה את כרטיס הביקור למראה הכללי ולרושם הראשוני ולא לחינם נולד הביטוי "יום שיער גרוע" בסרטי הנוער האמריקאים, אך הפך לביטוי שגור אצל נשים בכל רחבי הגלובוס ובכל טווח הגילאים.

יחידות שיער לנשים – מה זה?

קיימים מגוון פתרונות לטיפולי שיער משקמים לנשים, בניהם הדבקת שיער, הלחמת שיער בלייזר, השתלת שיער, הארכות וטיפולים נוספים. הבסיס לכל הטיפולים הללו הוא שימוש ביחידת שיער לנשים, אותה מחברים לשיער הראש הטבעי באמצעות אחת מן השיטות ובהתאמה אישית לסוג השיער ולמטופלת. יחידת שיער לנשים מיועדת להשתלב בשיער הראש הטבעי ולכן אינה מתאימה למי שסובלת מהתקרחות מוחלטת.

הבחירה ביחידת שיער לנשים מתבססת לפני הכל על בסיס החומר, כאשר קיימות יחידות שיער סינתטיות, יחידות משיער טבעי מעובד ויחידות משיער טבעי מלא שאינו עובר עיבוד או תהליכים כימיים אחרים. מטבע הדברים ככל שיחידת השיער כוללת יותר שיער טבעי, איכותה גבוהה יותר כמו גם התמזגותה בקלות עם שיער הראש.

אילו שיטות נוספות קיימות?

בעבר נהוג היה לבצע הארכות ותוספות שיער באמצעות יחידות שיער לנשים המודבקות לשיער הקיים. שיטה זו לא הוכחה כאפקטיבית לטווח הארוך שכן הדבק הבא במגע עם השיער הזיק לו, יצר קשרים ונשירה בסירוק ובמגע עם מים וחייב פיתוח של טכנולוגיות מתקדמות יותר ליצירת מיזוג בין יחידות השיער המושתל לשיער הראש הטבעי. הלחמת שיער בלייזר הייתה אחד מן הפיתוחים הללו, אשר בדומה לתחומים רבים במדע וברפואה מצא את יעילותן של קרני הלייזר וניצול השימוש בהן. הלחמת יחידת שיער לנשים בלייזר היא הלחמה קלה ופשוטה אשר באמצעות כוחה של קרן הלייזר הדקיקה מייצר חיבור טבעי והופך את יחידות השיער ליחידה אחת. השיער הטבעי מוסיף להתארך ולצמוח ללא קשר לתוספת ובזכות זאת מתקבלות מחלפות ראש מלאות במראה בריא ונפח טבעי.

גם ליחידות שיער העשויות מחומרים סינתטיים ישנו מקום של כבוד בעולם טיפולי השיער, וזאת בזכות תהליכי העיבוד המתקדמים הקיימים כיום בשוק ומעניקים גם ליחידות השיער הסינתטיות מראה טבעי ומרשים. בסטודיו מקצועי לטיפולי שיער ידעו לבצע את ההתאמה בין יחידת השיער לנשים המתאימה על פי סוג השיער, סוג העור, האורך הרצוי והעדפות המטופלת.

בקליניקת דניאלה רביבו היושבת בגבעתיים ומובילה את שוק טיפולי השיער והאסתטיקה במרכז מתמחים במתן טיפולי שיער מתקדמים לנשים ולגברים ועושים שימוש ביחידות שיער איכותיות במראה טבעי ללא פשרות. דניאלה רביבו מביאה ניסיון מקצועי רב, ידע עשיר ועבודה עם טובי המומחים ואנשי המקצוע בתחום לצד בחירה בחומרי גלם מעולים לכל סוגי הטיפולים.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות