צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טיפוח שיער לגברים

עיבוי שיער לגברים

עולם הטיפוח מזה זמן רב לא שייך לנשים בלבד והמראה הגברי הקצוץ כבר אינו המראה האופנתי היחידי לגברים. בעולם בו הנראות החיצונית חשובה ומשפיעה הן בעולם העסקי והן ביחסים הבין אישיים גברים רבים בוחרים שלא להסתפק במה שהטבע נתן ולשלב טיפולים אסתטיים שונים הן לעור הפנים, הן למבנה הגוף והן טיפולי טיפוח שיער לגברים.

גברים רבים סובלים מנשירה, התקרחות מוקדמת, שיער ראש דליל ודהוי וכתוצאה לכל הללו ממראה כללי מבוגר ולא מטופח ולפגיעה בדימוי העצמי. בעוד שישנם כאלה הבוחרים במראה הקירח סטייל רמי קליינשטיין כהצהרה אופנתית, רבים אחרים אינם חוששים להודות כי היו מעדיפים שיער ראש מלא ברק ועשיר, או לפחות תספורת גברית קצוצה ומרשימה.

טיפולי טיפוח שיער לגברים יכולים להיות טיפולים ביתיים דוגמת שימוש בתכשירים משקמים המשפרים את מראה השיער, אולם אלו מיועדים בעיקר לבעלי שיער המעוניינים בעיצוב ושימור הקיים. גברים הסובלים מהקרחה, נשירה ומראה שיער דליל לא יוכלו לקבל מענה בתכשיר ביתי מפרפומריה מקומית, ולהם כדאי לקבל ייעוץ מקצועי אודות טיפולי טיפוח שיער משקמים מתאימים.

אילו טיפולים קיימים לטיפוח שיער?

בין הטיפולים הבולטים בתחום טיפוח שיער לגברים ולנשים הם טיפולי המזותרפיה לשיער. באמצעות הזרקה עדינה לזקיקי השיער של תרכובת וויטמינים ומינרלים מותאמת, ניתן להביא להבראת שורש השערה החלש ו/או החולה ומכאן להצמיח מחלפות של שיער בריא, עבות ומלא. טיפולי מזותרפיה לשיער מבוצעים לאחר התאמה אישית של תכנית טיפולים לצד התאמה של קוקטייל מזותרפיה מתאים על פי סוג העור וסוג השיער. יתרונם הבולט של טיפולי מזותרפיה לשיער הוא העובדה כי מדובר בטיפולים משקמים מן היסוד והשפעתם ארוכת טווח.

טיפולי טיפוח שיער לגברים נוספים הם טיפולי הלחמת שיער בלייזר, שילוב של שיער ראש סינטטי או טבעי בשיער הקיים במטרה להביא למילוי שיער. שיטת ההלחמה בלייזר החליפה את שיטת ההדבקה המסורתית ומייצרת חיבור טבעי בין שני סוגי השיער והתמזגות שאינה נפרעת בסירוק או חפיפה.

לגברים הסובלים מהתקרחות מלאה ומבקשים את המקרה הגברי והתספורת הקצוצה קיימים טיפולי הדמיית שיער. בניגוד לנהוג לחשוב הדמיית שיער המבוצעת במכון מקצועי לטיפולי שיער מתקדמים אינה ציור של קעקוע על הראש הקירח, כי אם הזרקת זקיקי שיער באמצעות פיגמנטים ייחודיים לשכבה התת עורית של הקרקפת, ומייצרת זיפים דקיקים המעניקים מראה של שיער קצר ואף מסייעים בהעלמת צלקות ופגעים וויזואליים בעור הקרקפת.

טיפולי טיפוח שיער לגברים הם טיפולים מקצועיים המחייבים ידע, הכשרה וניסיון, אולם לפני הכל היכרות ואבחון עם המטופל, סוג השיער, סוג העור וצרכיו. העיקרון המנחה בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים, הוא היכרות, הקשבה ואבחון מדויק של צרכי כל מטופל המבקר בקליניקה והתאמה מדויקת של תכנית הטיפול. מקצועיות לצד אנושיות, איכות לצד שירות- הם אלו שהופכים את הקליניקה של דניאלה רביבו לשם דבר בתחום טיפולי השיער, האסתטיקה והיופי, לנשים וגברים כאחד.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות