צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מיצוק העור

מיצוק וחידוש העור

השאיפה לעור מוצק מתנפצת לא אחת אל מול כוחה האיתן של הגרביטציה ופגעי הזמן, אשר הופכים את עור הבנים למדולדל ונפול ופוגעים פגיעה קשה במראה החיצוני לצד הביטחון האישי של רבים. מראה הפנים מושפע מפרמטרים רבים בניהם מצב נפשי, תזונה, מזג האוויר והשפעותיו לאורך זמן ועוד. המודעות לתחלואות העור והמפגעים החולפים עליו לאורך השנים, היא חלק ניכר מפתרון הבעיה, בדרך אל מיצוק העור מחדש.

חשוב לדעת כי פשוט יותר לשמר את המראה הצעיר של עור הפנים, באמצעות הסתגלות לאורח חיים בריא והגנה עליו, אולם למרות הכל מדובר יהיה בעיכוב והאטה של תהליך ההזדקנות אותו לא ניתן לעצור לחלוטין. בשנות הארבעים לחייה של אישה, ניתן לרוב יהיה להבחין בסימני הזדקנות ראשונים, המתבטאים בהיווצרות קמטוטי עור באזור העיניים, צדי הפה ובין הגבות. נוסף על כך במקרים רבים גם הפיגמנטציה המשתנה לא תטיב עם עור הפנים ותותיר עליו כתמים וחוסר אחידות בצבע העור. לכל אלו קיימים בשוק פתרונות ואין סיבה להיכנע למראה עור מבוגר וחסר ברק ובוודאי לא לנפילת העור. מיצוק העור באמצעות טיפולים מתקדמים יצרו מהפיכה של ממש בשוק כאשר נשים וגברים זוכים למראה עור צעיר ומוצק ולשיפור מהותי בביטחון העצמי.

מיצוק העור מתאפשר בזכות מגוון טיפולים קוסמטיים ותכשירים, כאשר חשוב להבין כי התוצאה הסופית תלויה במראה העור ההתחלתי ובמועד תחילת הטיפול. כמו במחלות רבות, התערבות מוקדמת היא הכרחית להצלת העור מפני נפילה ודלדול והגעה לטיפול בשלב מאוחר מאוד כאשר עור הפנים פגוע בצורה מהותית אמנם תוכל לסייע, אך לא להשיב את העור למראהו המקורי.

הרכיבים שמשמשים למיצוק העור

הרכיבים האחראים על מיצוק העור הם אלסטין וקולגן. שני רכיבים אלה הקיימים בעור, מאבדים את חיוניותם לאורך השנים ומניחים לעור ליפול תחת כוח הגרביטציה. טיפולי מיצוק העור השונים נשענים על עיקרון הטבעיות והחייאת המרכיבים הללו בעור, כמו גם ההבנה כי עור הפנים מתחלק למספר אזורים, ולא בכולם הוא אחיד בעוביו ובנטייה שלו לייצור קמטים. ההפרדה בין אזורי העור וטיפול בכל אחד מהם בנפרד על פי צרכיו הוא שיוליד בסופו של יום את האחידות הנכספת במראה עור הפנים. כאשר העור מפסיק לייצר אלסטין וקולגן ניתן לסייע לו באמצעות טיפולי מזותרפיה וטיפולים נוספים, באמצעותם נחדיר לעור את הוויטמינים והמינרלים החסרים לו לצד חומרי הבסיס הללו המהווים את היסוד לעור מוצק, חלק וגמיש.

בבית דניאלה רביבו, המתמחה בטיפולי עור הפנים לצד טיפולי שיער יופי מתקדמים, משלבים שימוש בתהליכים טבעיים לצד מיטב הטכנולוגיה והכלים שיש למדע להציע, במטרה להביא למיצוק עור הפנים והאטת תהליך ההזדקנות בצורה הטבעית ביותר. דניאלה מובילה את השוק עם מיטב סוגי טיפולי הפנים ועובדת בשיטה של התאמה אישית בלבד לכל מטופל ומטופלת, מתוך ההבנה כי עור הפנים אינו מוצר מדף ויש להעניק לו את הטפול המותאם ביותר לצרכיו ולמצבו.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות