צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

פילינג יהלום לפנים

פילינג לפנים

הטיפול בעור הפנים הוא חשוב בכל גיל, כאשר בעוד בגיל הצעיר כאשר העור חלק, רך וגמיש הטיפול העיקרי הוא שמירה על ניקיונו והזנתו בוויטמינים ומינרלים באמצעות תזונה בריאה בלבד, ככל שחולפות השנים דורש העור תשומת לב ושימוש באמצעים נוספים. ניקוי עור הפנים באמצעות טיפול פילינג לפנים הפך לשיטה הנפוצה ביותר, שנולדה מן ההבנה כי העור בנוי משכבות ולאורך הזמן מייצר תאים מתים ושבבות עודפות של שומן, לכלוך ויובש, מהן כדאי להיפטר.

פילינג יהלום לפנים הוא שיטת פילינג מתקדמת הנעשית באמצעות קילוף השכבה העליונה של הפנים ושאיבה של תאי העור המתים, במטרה להגיע לתאי עור חדשים ורעננים ולהיפטר מכתמים וקמטים.

יתרונותיו של פילינג יהלום

פילינג יהלום הוא בבחינת בשורה של ממש לנשים מעל גיל ארבעים המבקשות פתרון ומענה לבעיית הזדקנות העור על שלל תסמיניה, וזאת בזכות יתרונות ייחודיים שהוא מביא אמו:

שליטה על רמת החדירה והקילוף – על מנת להבטיח התאמה מיטבית לסוג העור ולצרכיו ניתן לעשות שימוש בשיטת פילינג יהלום בדרגות משתנות: עמוק, בינוני וקל, וזאת בהתאמה מושלמת לצרכי העור. חשוב לדעת כי פילינג יהלום יש לבצע אך ורק באמצעות יד מקצועית ומנוסה שתדע לקבוע את רמת החדירה הרצויה לעור על מנת להימנע מנזקים.

טיפול בפיגמנטציה – כתמי עור אשר נוצרו על שכבת העור העליונה ויוצרים פיגמנטציה וחוסר אחידות במראה הפנים ניתנים לטיפול באמצעות שיטת פילינג יהלום, וזאת מאחר והפילינג מקלף את שכבת העור העליונה יחד עם הכתמים.

טשטוש והעלמת צלקות וחטטי אקנה – צלקות אקנה לרוב נוצרות מטיפול לא נכון בפצעי האקנה, המחוררים את שכבת העור העליונה. פילינג יהלום נפטר בעצם משכבת עור זו ולכן בכוחו להיפטר גם מחטטים וצלקות שנוצרו בדרך זאת.

טיפול בנימי דם קטנים – נימי דם קטנים ובולטים צצים לרוב באזור האף ובאזורים בהם העור דק ועדין. קילוף וריענון של שכבת העור העליונה מסייע גם להיפטר ממראה האדמומי שיוצרים נימי הדם הבולטים.

• קרקע פורייה להזנה- אחד היתרונות הבולטים של פילינג יהלום הוא העור הנקי והרך, והנקבוביות הפתוחות הנותרות לאחר הטיפול. אמצעי זה מאפשר את הזנת העור באמצעי לחות, בוויטמינים ובמינרלים שיספגו בו בצורה אופטימלית ויישארו פעילים לאורך זמן.

• מיעוט בתופעות לוואי- פילינג יהלום למרות היותו יעיל ויכולותיו להיפטר ממרבית תחלואות העור החיצוני, הוא פילינג עדין לביצוע, ומותיר את העור לרוב ללא תופעות לוואי. במקרים של עור עדין במיוחד ניתן לעתים לראות תופעות של אדמומיות קלה לטווח של יום אחד ועד שלושה ימים לאחר ביצוע הטיפול.

טיפולים המבוצעים בהתאמה אישית

בקליניקת דניאלה רביבו מתבצעים טיפולי פילינג לפנים, הכוללים טיפול בשיטת פילינג יהלום בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת, על פי מצב העור וצרכיו. הטיפולים מתבצעים באמצעות חומרים איכותיים ומוכרים, המבטיחים יעילות מרבית ומיעוט בתופעות לוואי, לצד ליווי אישי ובצוע כל סוגי הטיפולים על ידי דניאלה עצמה, ששולטת ביד רמה בקליניקת היופי ומבטיחה חוויית שרות ומקצועיות ללקוחותיה.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות