צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

ניתוח פלסטי ב-2022: כל מה שצריך וכדאי לדעת

ניתוח פלסטי

זהו, החלטתם אתם רוצים ניתוח פלסטי. בין אם מדובר בניתוח פלסטי לתיקון מראה חיצוני ובין אם מדובר בהתערבות ניתוחית כדי לתקן פגם מולד או כזה שנוצר במהלך החיים, קל לנחש שהדרך להחלטה לא הייתה קלה. בכל זאת, מדובר בניתוח אמיתי, הליך כירורגי עם הרדמה, שיש בו גם סיכונים לצד הסיכויים ויש גם חשש שהתוצאה הסופית לא תהיה טובה כמצופה.

תנו לנו לעודד אתכם.

החדשות הטובות הן שאנחנו נמצאים עכשיו בשנת 2022, בעשור השני של המאה ה-21 והטכנולוגיה היא המתקדמת ביותר שאי פבעם חלמו עליה. לא, רגע, תיקון טעות, כשהומצאו הניתוחים הפלסטיים הטכנולוגיה שקיימת היום, בשנת 2022 כלל לא לא הייתה אפשרית בחלומות הפרועים ביותר שחלמו המנתחים הפלסטיים הראשונים לפני כמאה שנים.

אז טכנולוגיה מעולה יש, ניתוחים מגוונים יש, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניתוחים פלסטיים עכשיו, בשנת 2022:

בוחרים מנתח

מנתח פלסטי הוא רופא, אמן ויוצר במקביל, אנחנו מפקידים בידו את המראה שלנו ואם בעבר ניתוחים פלסטיים התמקדו בתיקון פגמים, בימים אלו ניתוחים פלסטיים בוראים מציאות חדשה. מהגדלת או הקטנת חזה, מתיחת בטן ושאיבת שומן, למנתח יכולת לשחק עם המראה שלנו ולברוא אותנו מחדש ולכן חשוב מאוד לבדוק מי המנתח.

נדמה לנו שמנתח מומלץ לניתוחים פלסטיים הוא זה שהאתר שלו הוא הקורץ ביותר, שמופיע ראשון בתוצאות החיפוש או זה שמצליח לשכנע אותנו שהציוד אצלו הוא המתקדם ביותר, אבל גם ב2022 אין תחליף לניסיון אישי ולכן המנתח המומלץ לניתוחים פלסטיים הוא דווקא זה ששמעתם עליו מחבר וכזה שניתח מישהו שהכרתם, מישהו שמסכים להראות לכם את התוצאה הסופית של אחרי הניתוח.

בטיחות בטיחות בטיחות

קיבלתם המלצות חמות על מנתח מומלץ לניתוחים פלסטיים? מעולה! אבל זה לא מספיק. גם בשנת 2022, כשהכל לכאורה פתוח וחשוף ברשתות, צריך לבדוק ולא פחות חשוב להתייחס לבטיחות, אחרי הכל, כאמור, התוצאה הסופית היא החשובה ביותר אבל התהליך – שהוא בעצם ניתוח כירורגי – חשוב לא פחות. ודאו שיש למנתח את כל האישורים, שהמכשירים שבהם הוא משתמש הם בעלי תו תקן, שהמרדים מקצועי ומוכשר לא פחות, שהתהליך נעשה במקום מורשה ועוד.

כתבות נוספות :

ההדמיה

ניתוח פלסטי בעבר היה סוג של משחק רולטה רוסית. התכנון היה נראה בצורה מסויימת אבל התוצאה הסופית הייתה מסתיימת אחרת. לא עוד. אנחנו בשנת 2022 ועוד לפני ההחלטה על התוצאה הסופית כדאי לבחון היטב מה רוצים שהיא תהיה בעזרת מערכות הדמיה שיער מתקדמות שמאפשרות לדמות את המראה של ה'אחרי'. ולא רק, המערכות מאפשרות לבחון אופציות שונות ולהחליט לאחר מכן מה מכל התוצאות זו התוצאה המועדפת.

רצון, לא רק חובה

בשנת 2022 ניתוח פלסטי הוא גם הליך כירורגי אבל לא פחות מכך הליך רגשי. אמנם יוקר המחיה עולה, אבל אנחנו חיים בעידן הטוב ביותר כלכלית משחר האנושות, זאת לצד העובדה שמחירי הניתוחים הפלסטים יורדים דרמטית. וכך ניתוח פלסטי הוא לא מילה גסה שמתארת בעיקר הליך יקר ולא אפשרי אלא הליך שווה לכל כיס שמתאפשר גם כמה שבעבר נחשב היה לפינוק עבור מי שבשבילו לקום בבוקר, להסתכל במראה ולראות את האף הגדול זה עונש או עבור מי שבשבילה לקום בבוקר, להתלבש ולראות את החזה הקטן מדי זה עונש. כבר לא צריך לעבור תאונה שתשבור את האף או הנקה שתפיל את החזה לתירוץ לניתוח, מספיק פשוט לרצות ובימים אלו, זה גם אפשרי להגשים.

 

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות