צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

העלמת פיגמנטציה

העלמת פיגמנטציה

עור הפנים הוא הבסיס לנראות החיצונית ושמירה עליו באמצעים שונים היא שילוב בין שמירה על בריאות לטיפוח מראה צעיר ובריא. אלא שהשנים נותנות את אותותיהן ולאורך השנים גברים ונשים כאחד זוכים לתופעות לא מחמיאות בניהן כתמי הפיגמנטציה המייצרים מראה פנים לא אחיד ומייצרים תסכול רב. כאשר מדובר ככתם בודד בדרגת בהירות גבוהה, לרוב ההתמודדות עמו מתבצעת באמצעות מוצרי איפור דוגמת מייק-אפ וקונסילר, הבאים לטשטש את הכתם ולהשיב לפנים את צבע העור האחיד שאפיין אותם. אלא שלטורך זמן הכתם הבודד מוליד חבר אחד או יותר, והבעיה הופכת בולטת וברור לכל שהפתרון אינו טמון בצביעת הפנים.

שיטות להעלמת פיגמנטציה

העלמת פיגמנטציה הוא טיפול קוסמטי רפואי ותהליכי המתבצע באמצעות מספר שיטות:

הטיפול הטבעי – שינויים הורמונאליים, חשיפה מרובה לשמש ואי הזנה של עור הפנים תוליד התפתחות פיגמנטציה מוקדם מן הצפוי. כמו בכל בעיה אחרת- שמירה על אורח חיים בריא והימנעות מן הבעיה עולה לעין שיעור על כל טיפול אשר ניתן להעניק לאחר היווצרותה.

פילינג – קיימים מספר סוגי טיפולי פילינג, המתבצעים באמצעות חומרים שונים שמטרתן היא קילוף שכבת העור הסובלת מכתמי הפיגמנטציה והצמחת עור חדש, צעיר ובריא יותר, ללא כתמים. שיטה זו גם מגיבה היטב לבעיות הקמטוטים הנוצרים בעור עם השנים ויעילותה מותנת בהתאמת עומק הפילינג לסוג העור ולרמת הבעייתיות שלו. חשוב לבצע טיפולי פילינג במכונים מורשים ובאמצעות קוסמטיקאיות מורשות בלבד. אחרי הכל מדובר בקילוף כימי של עור הפנים, וחשוב לבצע זאת בצורה מבוקרת ואחראית.

לייזר – השימוש בקרני הלייזר הפך את תעשיית היופי לפורייה ומיטיבה, וזאת באמצעות סדרות טיפולים אפקטיביים, בעלי סיכון מועט וללא פולשנות מיותרת. חסרונה של השיטה היה ונותר במחיר הגבוה של הטיפולים, לצד העובדה כי טיפולי הלייזר מבצעים העלמת פיגמנטציה בכתמי עור קיימים ואינם מונעים היווצרות כתמים חדשים, מה שמוליד טיפולים מחייבים ויקרים ללא הפסקה.

מזותרפיה – טיפולי המזותרפיה לפנים נבדקו ונמצאו כיעילים ביותר לטיפול והעלמת פיגמנטציה בפנים וכן טשטוש צלקות, וזאת בזכות שיטת הזרקות ייחודית של חומרים טבעיים כגון ויטמינים ומינרלים לעור. מדובר בשיטת הזרקות עדינה במיוחד של חומרים המותאמים אישית לעור הפנים. קוקטייל מזותרפיה נולד במעבדות מורשות ובאמצעות תהליכי בקרה קפדניים אודות המינונים והחומרים המוחדרים לעור, ולצד העלמת כתמי פיגמנטציה ומילוי קמטוטי עור מזין את העור בוויטמינים ובמינרלים הכרחיים אשר מביאים להצערת מראה העור ומונעים היווצרות חוזרת של כתמי פיגמנטציה לאורך זמן.

טיפול בתכשירים ביתיים – ברשתות הפרפומריה ניתן למצוא לא מעט תכשירים המבטיחים העלמת פיגמנטציה וניסים אחרים. חשוב לדעת כי תכשירים אלו לא נמצאו אפקטיביים בטיפול בבעיית הפיגמנטציה, היא בעיה עמוקה יותר. ניתן לעשות שימוש בחלקם על מנת להביא להזנת העור ושמירה עליו מפני היווצרות כתמים חדשים, אולם אין בכוחם של התכשירים הביתיים החיצוניים לרפא ולהעלים כתמים קיימים.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות