צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

שיטות שונות להארכה

שיער ארוך, גולש ומרשים הגדל מהר הוא נכס נהדר בידיה של כל אישה שאיכפת לה מהמראה שלה. עם זאת, לא לכולנו קל להאריך את השיער באופן טבעי. לעתים קצב הגדילה יכול להיות איטי מאוד, השיער עשוי להיראות רע ופגום כשהוא מתארך ולהסתבך וליצור קשרים במהירות. לכן, מציע לך הסלון המקצועי של דניאל רביבו טכניקות מתקדמות ובטוחות להארכת שיער. לאחר הטיפול יהיה באפשרותך לצאת מהסלון עם שיער ארוך ומרשים שלא ישאיר אף אחד אדיש.

בלי שיטות מיושנות ומזיקות לשיער

בעבר היו מוצמדות תוספות השיער לשיער המקורי בדרכים שהיו מזיקות לו או מגבילות מאוד את התפקוד היומיומי.

  • הצמדה בקליפסים או בחרוזים הייתה גורמת ללכלוך רב להצטבר בין החיבורים ונקודות החיבור היו נראות לעין ולא מחמיאות. בנוסף, הארכת שיער על ידי הצמדה מסוג זה הייתה מגבילה את האפשרות לחפוף את השיער או להיכנס אתו לים או לבריכה.
  • הדבקות בסיליקון היו יציבות בהרבה, אך פעמים רבות הביא הדבר לנזק בלתי הפיך לשיער וגרם לו להתייבש ולהתפורר. הדרך היחידה לפרק הארכת שיער מסוג זה היא על ידי גזירת השיער.

לכן, אנו מקפידים בסלון דניאל רביבו להשתמש אך ורק בטכניקות איכותיות ומתקדמות שאינן מזיקות לשיער ומספקות תוצאות טובות וברמה גבוהה שישאירו אותך מרוצה ועם רעמת שיער מפוארת שאפשר להתגאות בה.

הארכת שיער טבעית בלייזר

אצלנו, כל תוספות השיער עשויות משיער טבעי בלבד, ללא עיבוד כימי ובאיכות הגבוהה ביותר. הצמדת התוספות לשערך הטבעי נעשית בטכנולוגיית לייזר פורצת דרך ובחומר טבעי הנמצא באופן טבעי בשערך.

הקראטין הוא חלבון עוצמתי הנמצא בשערות והציפורניים בגופנו ואחראי לבניית הרקמות הללו ולגמישותן. על ידי השימוש בקראטין, ניתן לשלב את התוספות כאילו היו חלק מראשך באופן טבעי. מכשיר הלייזר הייחודי מאפשר להלחים את התוספות לשערך באופן בטוח ונוח ולתת לך הארכת שיער ברמה הגבוהה ביותר.

סלון דניאל רביבו מציע הארכת שיער עם יתרונות רבים

  • כל אנשי המקצוע שלנו בעלי הכשרה מקצועית וניסיון נרחב. אנו בוחרים עבורך את הטובים ביותר לטפל בשערך.
  • השיער טבעי ובאיכות גבוהה מאוד.
  • כל הטיפול נעשה בחומרים טבעיים בלבד ללא שימוש בכימיקלים או חומרים סינתטיים.
  • כל הטיפולים בסלון שלנו הינם באישור משרד הבריאות ועומדים בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים.
  • עם טיפול הארכת שיער בקראטין ולייזר, ניתן לבצע את כל הפעולות – כניסה לים ולבריכה, חפיפת השיער, ספורט וכו'.
  • התחרטת וברצונך להסיר את הארכת השיער? אין שום בעיה. התוצאה הפיכה לחלוטין. על ידי ביקור בסלון נוכל להסיר את התוספות באופן בטוח ופשוט.

כדי לבצע הארכת שיער עוד היום אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באתר או בטלפון, לקבוע פגישה ולבוא לבקר אותנו בסלון. אנו בטוחים שניתן יהיה לחוש את ההבדל ביחס מהרגע הראשון.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות