צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

מתיחת פנים

מתיחת פנים

תעשיית הקוסמטיקה והתקשורת המסחרית מציעות לנו ללא הרף פתרונות וכלים שנועדו לעצור את הזמן ואת תהליך הזדקנות עור הפנים אתו, אולם הזמן הוא אויב אכזר ובלתי ניתן לעצירה ובמוקדם או במאוחר נעמוד כולנו אל מול המפגעים שהותיר ונחפש את הכלים לטשטש את הצלקות שטבע בנו. אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת לצד בריאות גופנית ונפשית מהווים יחד מעכבים טבעיים לתהליך ההזדקנות, ומשמרים מראה צעיר לאורך זמן, אולם למרות הכל השנים הארוכות בסופו של דבר יטביעו את חותמן ועור הפנים יתמלא בכתמים, קמטים וצניחה הנובעת מכוח הגרביטציה הפעיל.

שמירה על עור הפנים ועל הגוף בכלל היא פתרון נהדר להימנעות מטיפולים מורכבים ויקרים בהמשך, אולם לא ניתן יהיה לעצור את גלגלי הזמן לנצח.

הליך טיפול מתיחת פנים

למרות כל זאת, מראה פנים זקן ומקומט אינו גזירת גורל ויש דרכים רבות להתמודד ולהשיב את המראה הצעיר והבריא כאשר אחד הבולטים שבהם הוא מתיחת פנים. טיפול מתיחת פנים הוא הליך ניתוחי, המאפשר בטיפול מקצועי אחד להשיב את אשר אבד לעור הפנים לאורך שנים. מתיחת פנים היא שם ישן לתהליך רפואי ואסתטי חדש, אשר למעשה לא מתייחס רק למתיחת הפנים עד להעלמת הקמטים, אלא לחידוש העור, השבת הרקמה השומנית שאבדה ולקחה עמה את האלסטיות והגמישות של הפנים, הרמה של השרירים בפנים שצנחו והשבתם למיקומם הטבעי וחידוש המראה באופן טבעי ולא מאולץ.

קבלת ייעוץ מקצועי עבור הטיפול

לפני כניסה לתהליך מתיחת פנים יש להיוועץ באנשי מקצוע מורשים, להגדיר את הבעיה ואת המטרות ורק לאחר מכן לבחור את סוג הטיפול המתאים ביותר. היה ומדובר רק בהיווצרות קמטוטי עור או קמטים עמוקים יותר, לא תמיד יהיה צורך במתיחת פנים שהיא הליך כירורגי, וישנם פתרונות רבים מתחום טיפולי הלייזר והמזותרפיה שיוכלו לתת מענה. מתיחת פנים מיועדת יותר למי שמראה הפנים הכולל שלו עבר שינוי, אודות לצניחת רקמות ושרירים ואובדן הגמישות הטבעית של העור, אשר את אלה ניתן לרפא באמצעות תהליכי הרמה ומתיחה של עור הפנים, במינונים מאוזנים ומבוקרים, שיבטיחו השבת המראה הטבעי של העור ולא מתיחה מאולצת שתעניק מראה לא טבעי והבעות פנים מאולצות.

בבית דניאלה רביבו בגבעתיים, ניתן למצוא את השילוב, הייעוץ וההכוונה בין כלל טיפולי היופי והאסתטיקה לגוף, לעור ולשיער, בפיקוח ובדגש על איכות מוקפדת, התאמה אישית, שימוש בחומרים טבעיים שעברו אישור על ידי מכון התקנים ויד מיומנת ואחראית שתבצע את הטיפול.

בבית דניאלה מאמינים בקשר בין גוף לנפש, וביכולתו של מראה צעיר וטבעי לתרום רבות לביטחון העצמי ולהתפתחות האישית של כל אחד ואחת. טיפולים קוסמטיים מתקדמים, טיפולי מזותרפיה לעור ולשיער, שיטות מתקדמות למילוי קמטים, עיצוב שיער מתקדם, טיפולים אסתטיים ומתיחת פנים, כל אלה ושירותים אחרים, ניתנים בבית דניאלה רביבו בהתאמה אישית, בפיקוח קפדני ובאחריות.

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות