צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

טיפים לשמירה על תוספות השיער

תוספות שיער היום הן ברמה גבוהה בהרבה מההיצע שהיה בעבר. בסלון של דניאלה רביבו, אנחנו מעניקים כל יום לוק חדש ומהמם לנשים על ידי תוספות שיער שופעות ויפהפיות. חשוב אמנם לזכור, שמדובר גם במוצר שדורש תחזוקה ושימור. במיוחד עכשיו, כשהטמפרטורות עולות והשמש הישראלית מאיימת להתעלל בשיער שלנו, חשוב שננקוט בצעדים כדי לדאוג שתוספות השיער שלנו ישמרו על מראה מושלם גם בקיץ. כדי ללמוד איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, מומחי השיער שלך בסלוני דניאלה רביבו מציעים כמה טיפים.

טיפוח נכון

חשוב לזכור – למרות שכל תוספות השיער שלנו הן משיער טבעי ובאיכות גבוהה, מדובר בתוספת המנותקת מהשורש. לכן, השיער לא מקבל מהקרקפת את ההזנה הנדרשת לו כדי לשמור על חוזק, ברק וגמישות. כדי לשמור על המראה הבריא שלו, חשוב שנשתמש במסכות הזנה ולחות לעתים קרובות. טיפול מסור יאריך משמעותית את חיי התוספות שלך.

איך לסרק תוספות שיער?

כדי לסרק תוספות שיער מבלי להסב להן נזק, חשוב שנקפיד לעשות זאת רק על שיער יבש ולעשות שימוש במברשת המתאימה לתוספות שיער. את הסירוק, חשוב שנעשה בעדינות ובמידה ויש קשרים, לפתוח אותם עם האצבעות כדי למנוע קריעה ומתיחה של השיער.

גם אם החלטת לאסוף את השיער בקוקו, חשוב להיזהר לא להפעיל מתח חזק מדי על השיער כדי למנוע קרעים. מומלץ לאסוף בגומייה רפויה ולוודא שהמתיחה מינימלית.

חשיפה לאור ומלחים

  • אור השמש, ובעיקר שמש הקיץ הישראלית, מזיק מאוד לשיער בכלל, ולתוספות שיער המנותקות מהשורש – עוד יותר. לכן, חשוב לשמור על השיער ולהקפיד על חבישת כובע בחשיפה לשמש ישירה או להשתדל להיות בצל.
  • גם כימיקלים בבריכה ומי הים המלוחים מזיקים לתוספות השיער. לכן, חשוב לשטוף את השיער במים מתוקים לפני ואחרי הרחצה כדי לנקות אותו מחומרים מזיקים.
  • מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים כמו לאוריל סולפט ואחרים ולחפוף את תוספות השיער בתנועות עדינות.

תוספות שיער עושים רק אצל מומחים

עם כל הכבוד לתחזוקה, הדרך הטובה ביותר להאריך את חיי תוספות השיער שלך, היא לוודא שהן מאיכות טובה כבר ביום הראשון. תוספות שיער ממקור טבעי וללא טיפול כימי יחזיקו זמן רב יותר ויעמדו בפני נזקים. כשזה מגיע לאיכות השיער, מומלץ לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. החיסכון הכספי לטווח הקצר יגבה מחיר כבד בטווח הארוך.

תוספות השיער שלנו הן 100% טבעיות ומספקות תחושה אמיתית, עם ברק ורוך המספקים חוויית שיער מלאה. צוות דניאלה רביבו מזמין אותך לחוות תוספות שיער בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולקבל את המראה שתמיד רצית לתקופה ארוכה. אנחנו נספק לך מגוון מוצרי טיפוח לתחזוקת תוספות השיער ואת כל המלצות הטיפול הנדרשות כדי להיראות נפלא בכל מצב עם השיער המרשים החדש שלך. לפרטים נוספים, אנו זמינים עבורך על ידי פניה באתר או בטלפון.

 

קבלו הנחה
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
לייעוץ ללא עלות
נגישות