צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

עיבוי שיער לגברים

עיבוי שיער לגברים

הקשר בין מראה שיער לתחושת הביטחון העצמי והנראות הוא קשר ישיר ובולט אצל גברים ונשים גם יחד. מלבד נזקי השיער המצטברים לאורך השנים, קיימים גם מצבים בהם דלילות שיער מולדת גורמת לשיער להיראות חסר נפח ובעל מראה לא בריא ולא מחמיא, וגורם לתסכול רב. שיער דליל יכול לנבוע ממבנה שערות דקיקות במיוחד כמו גם מנשירה והתקרחות הגורמים לירידה בנפח השיער. על מנת לתת מענה מקצועי לתופעה שיעמוד לאורך זמן יש להבין את מקור הבעיה ולהכיר את סוג השיער ומכאן לגזור את סוג הטיפול המתאים ביותר לעיבוי השיער.

טיפולי עיבוי שיער מתבצעים באמצעות טכניקות מתקדמות של טיפול, ביניהן טיפולים פולשניים עדינים לצד טיפולים חיצוניים. במטרה להביא לשיער ראש מלא ובריא, נבחנת לפני הכל סיבת הבעיה, מה גורם לדלילות השיער ומכאן תכנון ויישום של תכנית טיפולים מקצועית ומבוקרת שתביא לתוצאה הרצויה.

עיבוי שיער – טיפולים שונים

מזותרפיה לשיער היא אחד מבין הטיפולים המתקדמים הקיימים, כאשר הבעיה קיימת בשורש השערה אשא מתקשה להצמיח שיער ראש מלא ובריא. באמצעות הזרקה עדינה של וויטמינים ומינרלים אל זקיקי השערה, זוכה השיער לשורשים חזקים ויציבים אשר בכוחם להצמיח שיער עשיר, מלא ובמראה בריא ומרשים. טיפולי מזותרפיה לשיער אינם אחידים, והם מותאמים באמצעות כמות הטיפולים וסוגם לגברים ונשים, על פי סוג שיער ואיכותו לצד בחינת עצמת הבעיה.

טיפולים נוספים המעניקים עיבוי שיער איכותי במראה טבעי הם טיפולי הלחמת שיער בלייזר. בעצם מדובר בתוספות שיער בהם מוצמדות יחידות שיער העשויות משיער טבעי לשיער הראש הקיים באמצעות חיבור מדויק ומקצועי בלייזר ההופך את השערות ליחידה אחת. שיטה זו מסייעת הן לעיבוי השיער ומתן נפח והן להארכת השיער ושיפור איכותו.

בניגוד לנהוג לחשוב טיפולי עיבוי שיער אינם מיועדים רק לנשים ולבעלות שיער ארוך, וניתנים לבצוע גם לבעלות תספורות קצרות ולגברים בעלי שיער דליל המעוניינים להעניק לעצמם מחלפות ראש מרשימות שמביאות למראה צעיר ומרשים ולשיפור הביטחון העצמי והדימוי האישי.

גברים רבים אשר בחרו בלית ברירה לגלח את שערם וללכת על המראה הקירח הנחשב לאופנתי, הודו כי מדובר בפתרון ברירת מחדל בו בחרו בקרחת על פני שיער דליל, מקריח ונושר שהעניקו להם מראה חולה ומבוגר. פתרונות עיבוי השיער המתקדמים הקיימים כיום בשוק נתנו להם ברירה של ממש ופתרון בריא ומרשים חיצונית לשיער הראש.

ההתמחות שלנו

בקליניקת דניאלה רביבו בגבעתיים מביאה דניאלה את השיטות המתקדמות ביותר לעיבוי השיער, באמצעות טכנולוגיה חכמה ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה. דניאלה רביבו שהקימה את הקליניקה במטרה לתת מענה אסתטי בתחומי טיפולי השיער, הקוסמטיקה וטיפולי הפנים, טיפולי ANTI AGING וטיפולים מקצועיים נוספים. בקליניקה מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ומורשים בלבד לצד חיבור בין ניסיון ומקצועיות לצד הכשרות וידע רב להם זוכים עובדי הקליניקה, ולטובת לקוחותיה הרבים.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
נגישות