צרו קשר 072-3921448
שעות פתיחה ימים א, ג, ד, ה: משעה 10:30 עד 18:00. יום ב': משעה 10:30 עד 15:00. ימי ו' וערבי חג: סגור

הארכת שיער

הארכת שיער

לשיער שעל ראש האישה יש מספר תפקידים, ואחד החשובים בהם הוא הגנה על עור הקרקפת. חשיבות נוספת שלדעת רבים אינה נופלת מהראשונה היא בתחום המראה והיופי. אין זה סוד שנשים רבות משתמשות בשיערן כדי להוסיף אטרקטיביות למראה הכללי שלהן. הן מטפחות את השיער על בסיס קבוע על מנת שייראה חיוני,רך וזוהר. ניתן לקלוע שיער, לקצרו, להאריכו, לצבוע אותו, להוסיף לו סיכות, מכבנות וסרטים ולעצבו בדרכים שונות. כל עיצוב גורם לרענון הופעה ואינו מצריך השקעה גדולה מדי בזמן או באמצעים כספיים. השאלה הנשאלת היא מה קורה במצב בו יש לאישה שיער פגום שאינו מתארך כהלכה והוא נראה מדולדל וחסר חיים? איזה פתרונות זולים ונוחים ניתן למצוא? פתרון אפשרי מעולה למצב כזה מצוי בדמות פרוצדורות של הארכת שיער ויש מספר כאלו. כולם מתבצעים על ידי מומחים בתחום.

הארכת שיער – שיטות שונות

הארכת שיער בלייזר שנחשבת לקרה היא אחת מהן ובמהלכה מוספים שיער בריא לקיים. העבודה עם לייזר חייבת להיות מדויקת בגלל אופי החיבור העדין. התוצאה היא שיער עשיר, מטופח ומשוקם. החומר המחבר מבוסס על חלבון קריאטין שאף מצוי בגוף באופן טבעי. ההלחמה הינה חזקה כך שנקודת החיבור תהיה הומוגנית ותיראה טבעית. הארכת השיער אחרת מתבצעת בעזרת חיבור קבוצות שיער חדשות לקיימות בעזרת חימום וגם במקרה כזה משתמשים בקראטין. יש חשיבות לשימוש בקראטין שמיוצר בתהליך מיוחד ונועד בדיוק לטיפול כזה. שימוש בחומרים ודבקים אחרים יכול פגום בתהליך. שיער טבעי מטבעו מתארך וניתן לבצע לאחר זמן הארכת שיער נוספת והתאמות ללא קושי ובקלות, יחסית. שיטת הארכת שיער אחרת מתבצעת בעזרת חיבור באמצעות סיכות וחרוזים, אבל זאת שיטה מסורבלת, יחסית, שמחזיקה מעמד זמן קצר יותר. היא מיועדת יותר לאירועים כמו חתונות בהם ניתן לעצב את שיער הכלה לערב אחד מסוים.

תהליך ההארכה, תחזוקה וטיפול

כל אישה יכולה לבחור את השיער המתאים לצרכיה ולטעמה. מומחה לתוספות שיער יכול לסייע בבחירה בגלל ניסיונו. הוא ירצה שיער שיכול להשתלב בצורה הומוגנית בשיער הקיים. יש צורך בשיער עם עובי מסוים ועם מרקם דומה לקיים ועוד, ולכן, הבחירה היא חשובה מאוד. הטיפול בשיער מוארך דומה מאוד לטיפול בשיער רגיל. כלומר: ניתן לחפוף אותו בתכשירים שונים, להיכנס עימו לים ובריכה, לצבוע ולעצב בכל דרך שהיא. הארכת שיער מסייעת מאוד לכל אישה. הדבר פותח בפניה אפשרויות חדשות. היא יכולה לעצב אותו כרצונה, לשפר הופעתה בחברה, במקום העבודה בבית ועוד. הדבר אמור לתרום רבות לביטחונה העצמי ולאיכות חייה. השקעה בהארכת שיער איננה גדולה יחסית לתוצאה וכדאי לעשותה. מומלץ לקבל שירות ממומחה להארכת שיער אשר מבצע טיפולים משלימים נוספים אחרים לשיער. מומחה לנושא מכיר את כל השיטות ויכול לבצען בהצלחה רבה. הארכת שיער מטבעה חייבת להיעשות בעדינות ובמקצועיות ובזה מומחיותו.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
נגישות